Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor volt és meddig tartott...

Mikor volt és meddig tartott életedben az a periódus, amire a legszívesebben emlékszel vissza? És miért?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre a saját életemben, hogy vannak szarabb és jobb periódusok.


Nekem 2019 januártól 2019 decemberig volt egy tökéletes évem, abban az évben minden összejött, minden vizsgám az egyetemen, pénzügyileg stabil voltam, lett egy csodás és gyönyörű barátnőm, összeért egyetemen egy társaság akikkel heti 2-3 alkalommal jártunk el kajálni, vagy inni, vagy dartsozni, csocsózni, vagy csak dumálni valahol, 4 országba is volt lehetőségem eljutni, csodás időszak volt.


Abból az időszakból mostmár semmi nincs meg, se a barátnő, se a haverok, se a külföldi utazások, se az anyagi stabilitás, semmi.


Néha elgondolkozok azon, hogy lesz-e még hasonlóan jó időszak az életemben de kezdek ráeszmélni, hogy nem.


2022. nov. 4. 12:38
 1/4 Metionin ***** válasza:
54%
Most tart, úgy 1-1,5 éve. Eddigi életemben most vagyok a legnagyobb rendben testileg, lelkileg, anyagilag. Korábban valamelyik mindig hiányzott.
2022. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

2015 májustól 2017 október végéig volt életem legcsodásabb,bár néha nehéz időszaka.

Későn jött el,de ekkor volt az eddigi legnagyobb szerelem az életemben,akivel együtt is élhettem.

Mint a jónak általában, ennek is hamar és radikálisan vége lett. Elszerették a szerelmem,kidőlt a közös otthon.

Öt éve nincs senkim és úgy élek,olyan magányban és ridegségben - ismét otthon sajnos -, amit senkinek,még az ellenségemnek sem kívánnék...:(

2022. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Összefüggő időszak nem volt, de voltak szép vagy vicces pillanatok amiknek az emlékétől még ma is elmosolyodok.
2022. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012-2016 között volt, az egyetemi éveim alatt. Imádtam minden percet, persze így utólag, mert az egyik legnehezebb szakra jártam, de mégis annyi program, annyi barát volt.
2022. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!