Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőknél mit jelent az elnyújt...

A nőknél mit jelent az elnyújtott "sziaaaaa" köszönés, ha nem hetero férfit látnak?

Figyelt kérdés

Eléggé látszik rajtam, hogy az vagyok. sokszor tapasztalom 40 alatti nőknél, hogy mosolyogva elnyújtva köszönnek.


Pár hónapja egy idősebb futó nőnek visszaintegettem, és a 30 körüli barátnője is így köszönt.

Amikor a fogorvosom egy barátnőjével jött be rendelőbe, elég sokan voltunk, jó reggelt köszöntek.

Majd mikor jött ki, és egyedül ültem, ő is mosolygós elnyújtott sziával.


Remélem, ez amolyan támogató köszönés, nem gúnyolódás.



2022. nov. 8. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Rosz hírem van, ez inkább gúnyolódás.
2022. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Azt hogy nem tudják hogy nem vagy hetero. Az elnyújtott sziát felénk azoknak mondják a nők, akiknek a figyelmét meg akarják ragadni (tudod, ha valami eltér a szokványostól, arra felkapod a fejed). Magyarán felfigyel rád mint hapsira...
2022. nov. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2:


bocs, de ez butaság, eléggé látszik rajtam, és nagyon nem vagyok olyan, aki bejön a nőknek.

2022. nov. 8. 10:56
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Kérdezz meg egy hetero pasit, hányszor libben elnyújtott sziával oda a csaj aki akar tőle valamit.. meg fogsz lepődni. De ha azt akarod hinni hagy gúnyolnak, lelked rajta...
2022. nov. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pl akkor szoktam ha szimpatikus valaki, szimplán jó fejnek is tartom esetleg, nem feltétlen mert akartam tőle valamit. Gúnyból soha.
2022. nov. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: na végre, az első hasznos válasz, köszönöm.
2022. nov. 8. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!