Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ferfiak/fiuk. Szerintetek mi...

Ferfiak/fiuk. Szerintetek mi kell ahhoz hogy egy 150cm magas, kis mellu atlagos testalkatu lany, kompenzálni tudja az alacsonyságát?

Figyelt kérdés
Vagy hogy ez lehetseges e. Mitol lenne egyenlo egy ilyen lany, egy atlagos magassagu lannyal? Persze sokan kedvelik az alacsony lanyokat, de en ugy erzem nem kezelnek egyenloen, szo szerint leneznek haha. Segitene az ha nagyon edzett lenne a testem, hosszu hajam v megmutetnem a melleim? stb. ilyenekre gondolok. vagy eljem le az eletem magassarkuba?

2022. nov. 9. 04:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell kompenzálni, csak legyél önmagad. Hidd el, hogy senki nem néz le!
2022. nov. 9. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Add önmagad. Semmi sem szebb egy lányban, mint az, ha elfogadja azt, aki és ami, és meri önmagát adni. Ha arra gyursz, hogy máshogy nézz ki, vagy mutogasd magad, de közben mindezt csak azért teszed, hogy "felnézzenek" rád, az sokkal cikibb. A gond azokkal van, akik lenéznek az alacsonyságod miatt.
2022. nov. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Önbizalommal lehet kompenzálni.
2022. nov. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Semmit nem kell kompenzálni. Nagyon sok pasi kifejezetten szereti az alacsonyabb csajokat.
2022. nov. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 mantis religiosa ***** válasza:
78%
Ha már kompenzálni akarsz, fejleszd a humorérzékedet. A legtöbb férfi nagyra értékeli, ha ez megvan egy nőben.
2022. nov. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem sokat számít a stílus. Az szinte mindegy, hogy milyen stílus, de legyen valami.


Nem kell, hogy szélsőséges legyen, pl. tarajos punk vagy goth, de ha van egy átgondolt karakter, ami kifejez téged, az tök vonzó. Ebben a haj, a smink, a ruha, cipő is benne van. És nem kell sokba kerüljön, a java turiból is megoldható.


És semmiképp se csúfítsd magad (sajnos sokan kompenzálnak ezzel), hanem azzal emelkedj ki a tömegből, hogy elrugaszkodsz az átlagos, megszokott figuráktól.

2022. nov. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Semmi kompenzálnivalót nem találtam a leírásodban.
2022. nov. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen téren akarsz kompenzálni? Kicsit úgy tűnik, összemosod a nőiességet a határozottsággal, kiállással, pedig ez két külön fejezet.

Nekem pl egy alacsony lány nőiesebbnek hat, mint egy magas.

Határozottságban meg tökmindegy, egy 150cm-es csajszi is képes leordítani bárki arcát. Mondjuk ne egy 30-as iq-s kancigánnyal próbálkozz először.

2022. nov. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem egy normàlis személyiség elegendő kompenzàció lehet.
2022. nov. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A viselkedés nagyon sokat számít.

Ha normálisan beszélsz másokkal, az már komoly plusz. Ha még mosolyogsz is hozzá, tuti siker!

2022. nov. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!