Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondja magát a legtöbb...

Miért mondja magát a legtöbb férfi magasabbnak? Ezt ti is észrevettétek?

Figyelt kérdés

Én 174 cm-es fiú vagyok, s rengeteg kb. velem teljesen egymagas ismerősöm van akiktől ha megkérdezik a magasságukat, akkor aut mondják hogy "180 körül".

Meg egy magasabb ismerősömről most derült ki, hogy "csak" 187 cm, de mindig 193nak mondta magát. Hogy mérhetik magukat ennyire félre, vagy direkt hazudnak?



2017. febr. 8. 09:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk az iskolában össze-vissza mértek mindenkit, fogalmam sincs hogyan. De olyan szinten, hogy ha valakinek egyik nap lemérték testnevelés órán hogy 183cm, akkor 2 nap múlva a védőnő mért ugyan ennek az embernek 186-ot, és ez nem ilyen egyedi kiugró eset volt, hanem rendszeres.
2017. febr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

A zöm direkt hazudik. Voltam olyan randin, hogy a srác 170-nek mondta magát.

Nos, én 168 vagyok, és kb. fél fejjel alacsonyabb volt nálam :D


A párom megmondta az elején, hogy 164-5cm, de ő nem is picsog miatta.

2017. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sunshinedoll ***** válasza:
61%
Amiért a lányok egy része push up melltartót hord. Mert nyilván gondja van a saját méreteivel.
2017. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Direkt hazudnak. Kedvenc történetem: kocsmában találkoztam egy baráti társaságommal volt velük vagy két ember akiket korábban nem ismertem. Iszogattunk és valahogy szobajött a magasság, meg a hülye pénisz-kéz/láb méret közötti összefüggéses teóriák. Az egyik srác mondott egy magasságot h ö akkora,
2017. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Véletlenül elküldtem. Szóval mondott egy magasságot. A téma elterelődött másra, idővel pedig indulni készültünk. A srác felállt és kisebb volt nálam. Pedig a magasságomnál 3-4 cm-el többet mondott.
2017. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Én csaj vagyok és direkt hazudok.177cm vagyok, de pasiknak 180- at mondok, mert ha leírtam a frankót ők is 177 cm írtak. Gondolván nem tűnik fel az a pár 5-6 cm külömbség. Mikor 180- at irok már öszintébbek azt vettem észre.
2017. febr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is mondtak már olyat hogy jó pár centivel magasabbnak hazudta magát és alacsonyabb volt nálam... Nem szeretem az ilyesmit.. Ne nézzenek már ennyire hülyének!
2017. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerencsémre nekem soha nem jutott eszembe a magasságomról hazudni, a legtöbb ember nagyon rosszul tippel, 2 méter fölöttinek gondolnak miközben 194-195cm vagyok. Ezt használják ki az alacsonyabb emberek, nehéz valakinek besaccolni a magasságát, a testalkata miatt is, és ha nincs viszonyítási alapod rá nem jössz, hogy hazudik. (persze ha egy ilyen kérdés alá leírom ezt a magasságot a legtöbb ember azt hiszi, hogy ironizálok, és én is alacsonyabb vagyok jó pár cm-rel, de nem így van)
2017. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Én 164 cm vagyok, sose hazudtam emiatt, mindig viccelődöm vele. :D Nem jelentett hátrányt, két barátnőm is 172-173 cm körül voltak. :)
2017. febr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Mert az orvos nem tudja megmérni az embereket.Suliban is 8 centiket tégedtek.A fél fejjel magasabb gyereket is ugyan akkorának mérték,mint az alacsonyabbat.És általában mindig kevesebbet mérnek
2017. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!