Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb kreténség...

Mi volt a legnagyobb kreténség, amit csináltatok?

Figyelt kérdés
Pl. én hamarabb befejeztem egy több modulos (drága, csak egyszer ismételhető) vizsga modulját, és ezért leadtam, és kimentem, aztán elfeledkeztem az egészről és hazamentem, így az utolsót meg se írtam. Aztán "szerencsére" már odáig megbuktam, tehát nem ezen múlott, de szerintem irtó nagy kretén voltam.
2022. nov. 13. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Megszülettem.
2022. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer valaki megfenyegette a lépcsőházban anyukámat, amikor megtudtam ki volt, hónapokig zaklattam,


(Folyamatosan felcsengettem hozzá az éjszaka közepén, volt, hogy kalapáccsal kezdtem el verni az ajtóját az éjszaka közepén) volt, hogy bekopogtam, és a kukulcskákón keresztül néztem hozzá befele sikoly maszkban, volt, hogy kulcsot törtem be a zárjába)


Sosem tudtak rábizonyítani semmity volt egy kamera az ajtója feletty szimplán esernyővel kivédtem illetve mindig maszkban csináltam mindent, ujjlenyomatot vagy bármi nyomot sose hagytam magam után.

2022. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem, hogy a mátrix szorzásakor nem mindegy a sorrend, és végigcsináltam úgy egy komplett zh-t. :D
2022. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!