Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb baromság,...

Mi volt a legnagyobb baromság, amit fogadás alapján csináltatok?

Figyelt kérdés
Jelige:Fogd meg a söröm :-D
2018. okt. 27. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Tejszínhabot ettem ketchuppel.

A húgom megkostolt egy ujjnyit.

Erre jött a "fogd meg a söröm"


Nyertem 200 ft-t :D

2018. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt egy kis nádas a kertünk végén, aminek a közepén egy nagyon nagy víztócsa volt. Mondhatni egy kis tó. Egyik télen befagyott, de csak éppen hogy, nagyon vékony jégréteg volt rajta. Egyik ismerősöm mondja, hogy nem merek beleugrani. Aztán jött a fogd meg a söröm :D
2018. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meztelenül, sétálni, nyáron este a panelházak között, a házakból lehet, hogy láttak, de az utcán nem volt senki. És nem fogta meg a söröm, mert inkább ő is levetkőzött. Ja, és fiúk vagyunk/voltunk egyszer, mielőtt valaki a nyálát csorgatná.
2018. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 Lányok csorgathatják a nyálukat? :D


Nagyon durva dolgokat sosem csináltam, a legdurvább talán gimiben, mikor egy sátorrúdon "rúdtáncoltam" a barátnőimnek. Egyszer ittam ketchupot szívószállal, az is elég nagy baromság volt, de azért nem a fogd meg a söröm kategória. Túl jó gyerek voltam...

2018. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!