Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyanok, akik alkalmatl...

Vannak olyanok, akik alkalmatlannak érzik magukat mindenféle munkára, utálnak korán kelni, emberundoruk van, utálnak másokkal dolgozni ? Netán lusták is és gyötrelemnek érzik az egészet? Milyen munkahelyetek van ? Hogy küzditek le ezeket a dolgokat ?

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen, semmilyen. Nem csak ezek miatt vagyok alkalmatlan, hanem egy sor szerencsétlen betegség miatt is.
2022. nov. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Igen, pl megváltozott képességűek.
2022. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
munkaképességűek*
2022. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem, én alkalmas vagyok bármilyen munkára.

De az "utálnak korán kelni"-től minden igaz rám :)

2022. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majdnem mindenki utál korán kelni, az emberek többsége utálja a másikat, csak jól elrejtik, és utálnak másokkal dolgozni. Abban már nem vagyok biztos, hogy a többség lusta, szerintem a többség nem az. És senki se alkalmatlan, mindenkinek van megfelelő munka, csak legfeljebb nem fogadja el ,hogy az az ő szintje.
2022. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát munkanélküli vagyok

(mondjuk a gyerekek a fő ok, de minden leírt igaz)

2022. nov. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Én!
2022. nov. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hatos, én nem hiszem, hogy te alkalmatlan vagy bármire is, hiszen gyerekeket nevelsz !

Írjatok mèg. Milyen munkahelyetek van ? Egyes, milyen betegségeid vannak ? Nem érzitek azt, hogy az idő nem telik, borzasztó a nyolc óra hossza és amire hazaértek, hullák vagytok ?

2022. nov. 14. 00:30
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

én is ilyen vagyok, mivel olyan munkát szerettem volna, amihez olyan tudás kell, mellyel nem rendelkezek. most majd kiderül mit is jelent számomra az, hogy elkezdek dolgozni alvás és étkezési zavar mellett, mivel finnyás is vagyok, mint a fene. 5 rongy alatt nem lehet jóllakni és akkor italról még nem is beszéltem. meg kell tanulnom főzni is, ami még egy plusz teher...

épphogy azt érzem, hogy megy az idő és sehova sem haladok

egyelőre most olyan helyen szeretnék elhelyezkedni, ahol a nyelvtudásomat alkalmazhatom.

autoimmun betegségem van, nem lehet tőle még megszabadulni, talán majd egyszer valamikor...

2022. nov. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!