Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult már veletek olyan,...

Előfordult már veletek olyan, hogy úgy mentetek be dolgozni, hogy éjjel egy percet sem aludtatok ? Hogy bírtátok ? Hány óráig voltatok fenn összesen ! Ki lehet bírni így egy munkanapot ?

Figyelt kérdés

2022. nov. 15. 00:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
A párom nagyon sokszor így megy, első de. előtt sokszor nem fekszik le, 5kor indul, 18:45re ér haza, ilyenkor ált. egyből kidől, 2 körül felkel, eszik és van hogy gépezik a buszig, esetleg visszafekszik 1 órára 🤦‍♀️
2022. nov. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Metionin ***** válasza:
69%
Nekem a fordítottja volt sokszor, éjszaka dolgoztam, nappal meg mentem órára reggel 8-tól délután 2 vagy 4-ig. Aludtam 1-2 órát majd húztam vissza dolgozni 22-6-ig. Bírható ha muszáj de egyhuzamban nem sokáig.
2022. nov. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%
Ki lehet, de nagyon sz.r, utoljára 2 napig igy vezettem le Svájc-Német kitérő-Bp oda-vissza távot, nem vagyok rá büszke, van egy holtpont ha azon átesel akkor jobb. Volt már többször más munkáknál is ilyen hogy nem aludtam semmit, ilyenkor azt vettem észre hogy 1-2 órára nekem már nem érdemes lefeküdni mert biztos hogy akkor nem tudok felkelni.
2022. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

"van egy holtpont"

Fizikai munkánál, gépekkel dolgozva ezt nem szabad.

2022. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14- es, egyetértek. Balesetveszèlyes. De a vezetés is az. Végülis minden, ha az ember nem alszik semennyit sem.
2022. nov. 15. 19:33
 16/16 anonim ***** válasza:
48%

60 óra a rekordom, ezalatt 5 műszakot toltam le.

Egy idő után az lett a kedvenc szórakozásom, hogy kimentem a wc-re, lehajtottam az ülőkét és 3 percet becsukott szemmel relaxááltam. Az ötödik műszak után tekertem hazafelé a bringámon, és egyszer csak a semmiből közelít egy oszlop. Megálltam, hogy "hát ezt meg mikor rakták ide" (minden nap ugyanarra mentem haza), majd rámdudáltak, megdörzsöltem a szemem, akkor már nem volt ott az oszlop, akkor jöttem rá, hogy hallucinálok, és inkább toltam hazafelé a biciklit.

Remélem, soha többé nem fogom megismételni ezt, bár őszintén szólva 24 órán túl már kvajól éreztem magam, olyan volt, mintha füveztem volna.

24-36 órákat most is csinálok, van, hogy hajnal 2-re hívnak be, azelőtt kb. lehetetlen aludni számomra, szóval olyankor ez van, bemegyek, megcsinálom. 36 órán felül nem szabad menni.

2022. nov. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!