Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hasonló helyzetben voltál már?

Hasonló helyzetben voltál már?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy beleuntam mindenbe,talán " kiégtem ".


Semmi más nincs csak dolgozni megyek. Utána otthon leulok a tv elé vagy mibilozok es másnap újra munka,hol az egyik hol a másik helyemen, amiből az egyik 24órás és ott is sok a semmittevés. Próbáltam olvasni ott,de nem megy mivel tudom h "nem azért vagyok ott"


De nem tudom mihez kellene kezdenem. Nincsenek terveim, se rövid se hosszú..jön ami jön és alakul..


2022. nov. 17. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Pontosan ugyan így vagyok vele én is, ki vagyok égve… belefásultam mindenbe.. nem nagyon tud örömet okozni semmi.

Én úgy próbálok javítani a dolgon, hogy hátrahagyok mindent munkát váltok elköltözök és remélem az új környezet és az új ingerek segítenek.

2022. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen, épp ebben vagyok és jelenleg nem tudom, mit kellene tegyek, hogy más legyen.
2022. nov. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Tarts kutyát.
2022. nov. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Javaslom a természetet. Két éve kezdtem el erdőbe, túrákra járni internetes útvonalakat bejárva és eszméletlen módon beszippantott. Eleinte sírva mentem fel egy-egy magasabb dombra/hegyre, de már imádom. Amikor felérsz egy tetőpontra vagy egy kilátó tetejébe és letekintesz a tájra, olyan érzés fog el, ami semmivel sem összehasonlítható. A csend, a természet és a természetben élő állatok csodálata egy egészen új élményt fog hozni az életedbe! Persze csak ha te is be tudod ezt fogadni, értékeled és érdekel 😊
2022. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben vagyok másfél éve, de már munkám sincs. Semminek nem látom értelmét
2022. nov. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából egy hónapja vagyok ilyen helyzetben, viszont az segít, hogy keresek valamit, amit szívesen csinálok, ami felvidít. Nehéz rászánni magam, hogy ezzel foglalkozzak a rosszabb napokon, de közben, illetve utána már jobban érzem magam, megjön a lendület.

Próbálj keresni valamit, ami neked is örömet okoz, és igyekezd beépíteni a mindennapjaidba. Szerintem ez mindenképp egy jó kezdet, jó első lépés lenne.

2022. nov. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem és nem is leszek, mert mindig feltalálom magam. Nem hagyom hogy a monoton élet irányitson engem.
2022. nov. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!