Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korai vagy szükséges lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai vagy szükséges lenne az összeköltözes, Te voltál már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
6. hónapja vagyunk együtt a párommal, én albérletben élek, részemről fontos a külön élet a szülőktől, úgy gondolom 28 évesen ez már nem is kérdés, nyilván anyagilag nem jobb, viszont egy egészséges Kapcsolat alapja, hogy az ember inkább külön vackol a szülőktől. Párom 30 éves nagyszülőknél él valamint más rokonokkal együtt. A kapcsolatunk elején nem zavart, de már akkor láttam ez hosszú távon nálam probléma lesz, többször is jeleztem konkrétan elmondtam, hogy nekem nem megy így egy komoly kapcsolat, hogy 2 lakosság van, nem érzem ha náluk vagyunk, hogy lenne intim terünk, a szobájába akkor jön megy mindenki, amikor akar, szexelunk azt hallják látják, így vissza kell magam fogni, tehát még szeretkezés közben is arra figyelek, hogy ne zavarjak másokat. Ez a folyamatos igngázás nekem megterhelő, mindig több felé kell szakadnom, itt legyen holmim ott is, vinni hozni a legapróbb cuccaimat is. Részemről az lenne a megoldás ha összeköltöznénk, de ő a múltat mondja, ahelyett, hogy megoldanánk az alap problémát.

2021. aug. 22. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen múltat...?
2021. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egészségügyi problémáim vannak, amit kezelnek és mindent megteszek, hogy javuljak.
2021. aug. 22. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a problémád? Lehet, hogy neki ez elsődleges probléma. Az, hogy dolgozol rajta, az nem jelenti azt, hogy nincs a mindennapokra hatása.
2021. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megértem, ha neki probléma a betegségem, viszont kértem, hogy mondja el, ne hülyítsük egymást, mert az senkinek sem tesz jót és én belefátadtam abba, hogy szeretném nyíltan megbeszélem vele a problémákat és több megoldást is hoztam már fel, de olyan mintha süket füleket találna. Már úgy érzem csak játszani akar, viszont nekem erre nincs szükségem.
2021. aug. 22. 17:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó, nem akarod megmondani, hogy mi a baj.. Ha így érzel, akkor szakíts vele, elbeszéltek egymás mellett, felesleges tovább húzni.
2021. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért nem írod a betegségedet? Fontos lehet és lényeges info a kérdésed megválaszolásához.


Megjegyzem: Ha olyan komoly betegség, akkor számításba lehet venni, hogy az Ő esetében megfontolandó a költözés.

2021. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Depresszióról van szó, de kezeltetem.
2021. okt. 28. 22:37
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Most nem értem, azért él kétlaki életet, mert te depressziós vagy? Szerintem akkor off ez az ember, a nehéz helyzetekben nem lehet rá számítani, neki csak akkor kellesz, amikor minden ok veled
2021. okt. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!