Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tél rajongók! Ti miért szereti...

Tél rajongók! Ti miért szeretitek ezt a csodás évszakot?

Figyelt kérdés
A nyári kánikulàt alig bírom elviselni, sokat izzadok, otthon bármennyire legyek levetkőzve, akkor is szarul érzem magam, a munkahelyről nem is beszélve, ami horror a melegben. Ellenben a tél minden aspektusát imádom, a hideget, a havat, és az sem zavar, hogy hamar sötét van. Imádok télen a szabadban lenni, nagyokat sétálni, ebben az évszakban járok a legkevesebbet autóval. Felér nekem egy kis szeánsszal már az elindulást megelőző készülődés is, két nadrágot húzok, pulcsit, beleugrok a bakancsomba, felveszem a hosszú, vastag, kályhameleg pufikabátomat, belső zsebbe berakom a telómat, elindítok egy zenét, füles a fülbe, aztán sapka, majd kabát állig felhúz, bepatentol, és így órákat el tudok tölteni odakint, ha van rá időm. Ha rossz kedvem van, és nem akarok bratyizni senkivel, még feldobok egy maszkot is, és teljesen a gondolataimba tudok merülni. Valamiért ez csak télen tud nekem működni, akkor kapcsol ki a séta igazán.

2022. szept. 6. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Én is szeretem a telet mert jókat lehet aludni a dögmeleg nélkül és jobb a séta is mert kapok levegőt és nem a melegtől fulladozom:)

Nem vagyok túlsúlyos nem azért fulladozom csak egyszerűen nem nekem való:)

2022. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Én Ausztriában élek Vorarlbergben.

Itt a tél az valami leírhatatlanul gyönyörű.

Főleg a karácsony.

Alig várom az ideit is…☺️

2022. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Ja és amúgy én sem szeretem a nyarat.

Állandóan izzadni baromi szar.

😀

2022. szept. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
azért szeretem mert nincs kánikula, meg nincs undorító vakító napsütés
2022. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#2 Igen, Ausztriában ez az évszak egy külön élmény, csodaszép. Irigyellek😄
2022. szept. 6. 20:07
 6/16 anonim ***** válasza:
17%
Ezt? Még nyár van! Ugye? Ugye? Ugye….
2022. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Mindenkinél csukva az ablak, így nem hallom mások bömbölő zenéjét, tévéjét, kerti buliját. Alig használnak kültéri gépeket, nincs hajnali fűnyírás, permetezés, flexelés, favágás. A kutyák az ólban fáznak, sokkal kevesebbet vonyítanak az előkertben, mert a gazdi szarik rájuk.

Imádom a téli csendet.

2022. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szeretem a telet mert akkor vannak a legszebb ünnepek olyan a hangulat, hogy a szív meglágyul, meg olyan jó hideg van nem szeretem a nyarat
2022. szept. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Kroms ***** válasza:
100%
Szerettem, amíg volt hó is, mert jól nézett ki minden fehérben, ill. szánkózni is szerettem. Az utóbbi 20 évben viszont szinte semmi nincs, csak 2-10 fokos nappalok. Így az egész olyan, mintha egy hűvösebb ősz lenne, csak emellett még minden kopasz, sivár és kevés a napsütés.
2022. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 Sajnos ebben is van igazság.
2022. szept. 21. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!