Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az őszinte részvétemet illik...

Az őszinte részvétemet illik megköszönni?

Figyelt kérdés

2022. nov. 19. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Igen, mindenkeppen. De ha irasban tortent a reszvetnyilvanitas, akkor adni kell idot az illetonek. Valamint lehetseges, hogy olyan mentalis allapotban van, h nem is vette eszre, elkerulte a figyelmet, ossze van zavarodva, stb. Szoban nyilvan azonnal egy "koszonom" a valasz.
2022. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Persze.Ha nem köszönte meg akkor se vedd rossz néven mert biztos nagyon ki van készülve és azt sem tudja fiú e vagy lány.Nehéz a gyászt feldolgozni.
2022. nov. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam neki szép szavakat írni, ami talán erőt adhat neki, de nem írt semmit, nem tudom, hogy rosszat írtam-e. Ráadásul nincs is hozzá közöm emberileg, nem ismerem annyira, hogy ilyet megosszon velem.
2022. nov. 19. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Ne foglalkozz ezzel a dologgal.Te normálisan részvétet nyilvánítottál aztán ennyi.Majd megköszöni ha akarja ha meg nem akkor nem.
2022. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Igen, illik megköszönni, de lehet nincs olyan állapotban, hogy az illemmel foglalkozzon. Valószínűleg van elég baja alapból.
2022. nov. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!