Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kényszeres kollégát hogyan...

Kényszeres kollégát hogyan érdemes kezelni?

Figyelt kérdés

Aki szerint egy út van, mindennek párhuzamosnak, függőlegesnek kell állnia, napi hatvanszor rendet rak, a kezdeti logikus gondolkodást, amit eleinte láttam benne, már inkább egy kis szorongás vette át. Úgy mondja a dolgokat, hogy az nekem legyen segítség, de valójában ilyen diktatúra félét érzek. Vagy nem is tudom hogyan fogalmazzak. 12-en vagyunk, nem óriási cég, igazából mindenki mindent csinál. A végeredmény ugyanaz, csak mindenki máshogy. De ha valaki nem úgy, ahogy ő, akkor már irgumburgum, szurkálódás. Én vagyok az új, aki még nem lát bele mindenbe, és félek.

És mellette ő úgy gondolja, hogy nélküle a cég már összedőlt volna.

Ez lehet az OCD nevű személyiségzavar?


2022. nov. 20. 16:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én le se szartam az ilyet,kozoltem az elso nap hogy en igy csinálom és ez igy is marad
2023. ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!