Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kényszeres kollégát hogyan...

Kényszeres kollégát hogyan érdemes kezelni?

Figyelt kérdés

Aki szerint egy út van, mindennek párhuzamosnak, függőlegesnek kell állnia, napi hatvanszor rendet rak, a kezdeti logikus gondolkodást, amit eleinte láttam benne, már inkább egy kis szorongás vette át. Úgy mondja a dolgokat, hogy az nekem legyen segítség, de valójában ilyen diktatúra félét érzek. Vagy nem is tudom hogyan fogalmazzak. 12-en vagyunk, nem óriási cég, igazából mindenki mindent csinál. A végeredmény ugyanaz, csak mindenki máshogy. De ha valaki nem úgy, ahogy ő, akkor már irgumburgum, szurkálódás. Én vagyok az új, aki még nem lát bele mindenbe, és félek.

És mellette ő úgy gondolja, hogy nélküle a cég már összedőlt volna.

Ez lehet az OCD nevű személyiségzavar?


2022. nov. 20. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez a nincs kielégítő nemi élete szindróma. :)
2022. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ebben igazad lehet, mert egy egyedülálló, 45 körüli nő.

De most vigyem el pasizni? Tudom, hogy abba kellene energiát fektetnem, hogy megértsem inkább. De úgy érzem, hogy inkább ártalmas lenne hosszútávon az örökös furkálódás. Én nem barátkozni vagyok a munkahelyen, hanem elvégezni a dolgomat, normális, szívből segítő közegben. Hogy senki ne akarjon semmit tőlem.

2022. nov. 20. 17:26
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

De most igazából mi a problémád vele?

A leírás alapján valahogy inkább te tűnsz unszimpatikusnak számomra ebben az egész sztoriban.

2022. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Leírtam. Szorongok a közelében, mert kisfőnök típus, pedig csak annyi különbség van köztünk, hogy ő több éve ott dolgozik. De ugyanaz mindenki feladata.
2022. nov. 20. 20:10
 5/11 A kérdező kommentje:
Elolvastam mégegyszer amúgy, nem értem, mit nem értesz.
2022. nov. 20. 20:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor, amíg tart a betanulás, húzd meg magad, utána meg, ha te is ugyanannyit érsz, mint ott bárki, megmondod neki, hogy te így fogod az adott dolgot csinálni, és nem úgy, ahogy ő kitalálta. Ha megy az irgumburgum, meg a szurkálódás, akkor letojod. Nem vagy köteles végighallgatni se.
2022. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt csinálom most. De aki nem volt még ilyen helyzetben az valószínűleg nem érti, hogy maga a kisugárzás nagyon negatív, szemmel meg tudnálak ölni , de ez a feladatom, hogy tanítsalak, a főnökök is hülyék. És a többi tíz kollégánál nincs ilyen érzés. Ők, ha megmutatnak valamit, és alkalmazom, megdícsérnek, bíztatnak, ő meg szinte elvárja, hogy tök idegen terepen azonnal lássam meg, mit kell csinálni, nem azt nézi, amit már megcsináltam. Megmutat egyszerre százezer dolgot, másnap meg mint a kisdiák, mondjam is vissza és mekkora debil vagyok az ő agyában, hogy nem emlékszem, mi hol van. Nem tudom máshogyan megfogalmazi.
2022. nov. 20. 20:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Kényszeres-rögeszmés személyiségzavar. Vagy csak tényleg nem d*gták meg már egy ideje és vénlány szindrómában szenved. :D
2022. nov. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7

Ez van. Én ezért is utálom a betanulás részét egy munkának, mert ott az ember mindenféle lelki nyomorékot magára szabadít. Később jobb lesz.

2022. nov. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: Kivéve, ha normális környezetben dolgozol, ahol szívesen segítenek, és nem okoz problémát a kérdezés, hibázás.
2022. nov. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!