Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kell csinálni ha a férfi...

Mit kell csinálni ha a férfi nem köszön vissza a nőnek?

Figyelt kérdés

Ha a nő elmegy és köszön mindenkinek, de egy férfi nem köszön vissza.

Gondolok munkahelyi távozásnál


2022. nov. 22. 19:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Semmit lehet nem is figyelt, vagy nem hallotta.
2022. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Semmit. Miért kellene bármit csinálnod?
2022. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Megállapítod, hogy mekkora tahó és másnap már le is sz@rod jó nagy ívből.
2022. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%
Biztos elfelejtettél kacsintani neki!
2022. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Kérlek szépen, tudod mit kell akkor csinálni? Most elárulom neked!

Fejen kell állnod és kotkodácsolnod, mint egy csirke. Valahogy így:

"Koot-koot-kot-kot-kot-kotkodáács!"

2022. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Én azt nem értem, miért kell túlmisztifikálni, meg ilyen játszmákat kerekíteni a köszönésből.


Emlékszem, amikor gyakornok voltam iskolában, eleinte köszöntem, és a többség b*szott visszaköszönni, sőt, úgy nézett vissza rám, hogy szégyelltem, hogy egyáltalán létezem. Ezek után visszafogtam magam, mert minek zavarjam meg a kis lelkivilágukat. Aztán először az egyik kezdett ilyen gyúnyosan jónapotozni, majd a vezetőtanárom kapott el, hogy azt mondják a kollégák, én nem köszönök. (mi van, b*meg? - 1. felvonás)

Amikor én felhoztam, hogy ok, ők nem köszönnek vissza, akkor azt mondtam, hogy hát, akkor már sokan köszönnek a tanárnak, ezért egy idő után lehet, hogy nem köszönnek vissza. (mi van, b*meg? - 1. felvonás)


Na, szóval, lehet, hogy a kollégának vannak kifinomult elvárásai a köszönés módjával kapcsolatban, aminek nem teszel eleget, vagy akár Te kerítesz túl nagy feneket az egésznek... szerintem a legegyszerűbb, ha leszarod.

2022. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk a szomszéd pasi volt ekkora paraszt.Azóta nem köszönök neki és problem solved.Mikor megyek vhova és a haverjával aki a szomszédja beszélgetnek nem tudnak köszönni nekem a nőnek,na mondom én se fogok előre pasiknak köszöngetni az tuti.Le kell a bunkó embereket szarni.
2022. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%
Miért szeretnéd, hogy köszönjön neked? Amúgy menj oda a nagyfonokhoz, rugasd ki mert nem figyelt es elfelejtett koszonni
2022. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Szopni.
2022. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem is rugasd ki
2022. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!