Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért megy az folyamatosan?

Miért megy az folyamatosan?

Figyelt kérdés
Szeptember bejött és minden rossz lett. Muszáj voltam otthagyni a munkámat mert megsértettek a beállítottságom miatt, tudom hogy nevettek a hátam mögött. Nagyon nehezen találtam munkát, és az apámtól folyton azt hallgatom hogy nem kellek sehova, nem kellek senkinek sem főleg nem dolgozni. Ha más mondaná megérteném, de ő már 2-szer idős volt mint én amikor egy évtizedig nem csinált semmit. Folyton terrorban tart, rokonoktól nem tudok segítséget kérni kicsi a család. Múltkor már megindult felém, de belekiabáltam az arcába hogy felhívom a régi ofőmet és megkérem hadd írhassak érettségi felvételit és visszamegyek 9. osztályba 18 évesen. Tudjátok szakmunkásat végeztem, 3 évig azért mert rosszak sajnos a körülményeink főleg így hogy tüzelni is kell, mivel egy kalodás fa kb a család fizetésének az 50%-a, maradék 50%-ból meg fedezd a számlákat, meg az ennit. Amikor dolgoztam mindent hazaadtam, csak sehol sem voltak korrektek velem mindenhol becsaptak. Nekem is rossz hogy itt vagyok púp a hátukon, fogytam 10 kilót, hullik a hajam a szemem alatt meg fekete karikák vannak hónapok óta. Sosem jön jó, csak a rossz mindennap azt hallgatom milyen értéktelen vagyok. Sajnálom hogy sajnáltatom magam, de egy barátom sincsen azokat is elüldözték az életemből.

2022. nov. 23. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fel kéne nőnöd és a saját lábadra állni, végleg elhagyni a mérgező közeget.

Vannak munkák szállással is.

Mellette tanulsz, képzed magad.

2022. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Koltozz el. Vannak nehezebb idoszakok 🤷
2022. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért milyen a beállítottságod hogy sértegetnek miatta?
2022. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meleg. Kár volt leírnom, gondoltam morális különbség lesz. Költözz el! Miből?
2022. nov. 24. 08:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Es honnan tudták meg rolad? Munkahelyen ilyenrol nem beszélunk
2022. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat dolgozol nem? Ha nem akk keress melot es berelj szobat amig nincs jobb. Kozbe meg gyujtogess es probalj feljebb lepkedni. Mint ahogy az emberek nagy resze csinalja 🤷 Vagy pasizz be es koltozz vele
2022. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!