Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Történt már veled olyan, hogy...

Történt már veled olyan, hogy elszakadtál a valóságtól? Mi hozott vissza?

Figyelt kérdés

Semmi nem érdekel igazán, nem tudok koncentrálni. Egy beszélgetésnél sem vagyok ott, máshol járok mindig.

Nem érdekelnek az emberek, a munka, a szórakozás, a tárgyak, a célok. Semmi


2022. nov. 24. 16:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Mi a valóság egyáltalán?
2022. nov. 24. 16:31
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Ide egyre betegebbek írnak.
2022. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 lehet, hogy nem vagyok normális, valami elromlott. De mi?(Ez a kérdés a mentális egészség kategóriába jobban illett volna.)


Összedőlt egy világkép, a jövő tervezgetésében, a múltban élek, akárkivel beszélek közben máshol jár az agyam. Elvagyódás? De hova?

A hátralévő életem bárhogy is gondolkodom rajta, arra jutottam, hogy nem tudok kialakítani egy átlagos, harmonikus életet, pedig nem vagyok egy buta ember.


Ez depresszív hozzáálláshoz vezet, mert évek óta foglalkoztat ez a kérdés. Talán túl sok rosszindulatú ember van, aki csak a saját érdekét nézi, kárörvendés, kihasználás megy.

Ez a kérdés is azért íródott, mert a saját érdekemet fontosnak tartom, de nem annyira, hogy ezzel másoknak életbevágó helyzetekben ártani tudjak.


De mutass egy teljesen normálisnak nevezhető embert, én olyannal még nem találkoztam. A saját akaratunkat szeretnék másokra rákényszeríteni, és ebből ered a rosszindulat, az irigység, az emberutálat, mert a másik nem úgy viselkedik/cselekszik, ahogy azt mi szeretnénk.

Nagyon kevés olyan ember létezik, aki jól tudja, hogy mit akar egy másik ember(karizmatikus?).

Aki minden döntésében, aki krízishelyzetben is a legokosabb, leg logikusabb döntést hozza.

2022. nov. 24. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
neked valami buddhistának kellene elmenni a hegyekbe aki egész nap meg se szólal csak valamivel foglalatoskodik meg néha eszik :D
2022. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Fiú/lány?
2022. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
28/F
2022. nov. 24. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok. Ajánlom figyelmedbe a Vállald fel bátran önmagad című könyvet. Hasonló helyzetben voltam és nekem sokat segített. A többi válasszal ne is törődj csak fel a fejjel, mert ha teszel érte, akkor minden sokkal jobb lehet. 😇

23/F

2022. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#4 gondolkodtam rajta.

Mint Ace Ventura amikor elejtett egy mosómedvét, ezért elvonult meditálni, mivel lelkiismeret furdalása volt😁

Nem tehetem.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2022. nov. 25. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!