Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan nehéz megérttetnem...

Miért olyan nehéz megérttetnem magam egy 14 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok.
2022. nov. 24. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Mert lehet, hogy 18 alá nem kellene menned.
2022. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Gyerek, nem sok közös téma van
2022. nov. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igazából az a baj, hogy az érzéseimet nem érti meg.
2022. nov. 24. 16:56
 4/16 A kérdező kommentje:
Szeretném boldoggá tenni, aranyos lány.
2022. nov. 24. 17:00
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Hát abból kiindulva, hogy egy kérdést sem tudtál föltenni úgy, hogy az olvasók megtudják miről beszélsz, mi a szituáció, szerintem a hiba a te készülékedben van.

Nyilván sejtünk egy erős efebofil vonalat, de a sejtetés nem tartozik a "megértetés" kategóriájába.

Röviden: Nem tudsz kommunikálni.

2022. nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem várd meg, amíg a lány apja egyértelműen megérteti veled a saját érzéseit, és nem lesz több kérdésed erről.
2022. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Te ne tegyél boldoggá -bármit is jelentsen ez...- semmilyen 14 éves lányt, ebben a korosztályban a 7 év rengeteget számít!
2022. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jól felpattintottam Pandora-szelencéjét. A lényeg a lényeg: én ugyancsak nyílt vagyok, őszinte, de ő mégis mindig rosszat sejt. Mondok egy példát: néha dolgom van, így magára kell hagynom órákra, hiába mondom azt, hogy nem fogok tudni beszélni vele, egész egyszerűen azt hiszi, hogy nagy ívben leszrom. Mindig szokott suli előtt kérni tőlem egy kis biztatást, de megesik, hogy egyetemen késői óráim vannak, vagy épp haverokkal vagyok, így reggel nem biztos, hogy tudok majd írni, este úgy tűnik, hogy megérti, viszont reggel megsértődik. Vagy például ha nem ömlesztem el azzal, hogy mennyire szeretem, mennyire fontos nekem, egész egyszerűen nem hiszi el. Nagyon kedvelem őt, nincs köztünk semmi testi dolog, egész egyszerűen egy hihetetlenül aranyos lány, akit úgy érzem, hogy segítenem kell.
2022. nov. 24. 17:40
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

21 évesen ne akarj semmit egy 14 éves gyerektől!

Ha én lennék a lány apja, akkor hamar megtanulnád örökre.

2022. nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Mert ő még egy kis taknyos, te meg úgy viselkedsz, mint egy kis taknyos.


Kommunikálni egyikőtök se tud rendesen, csak megy a díszdráma, meg az elvárás, hogy a másik olvasson a gondolaitokban. A csaj felöl meg van egy kis "körülöttem forog a világ" dolog is, de egy 14 évestől több azért nem várható.

2022. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!