Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Snapchaten mindenki 14 éves?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Snapchaten mindenki 14 éves?

Figyelt kérdés
Így random bejelöltem pár lányt. Jól elhülyültünk, de mind 14 éves volt. Ott mindenki ennyire fiatal, idősebbek nincsenek?

2019. júl. 30. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy a snapchat mostanában jött divatba, de persze vannak idősebb felhasználók is. Általában az algoritmus úgy mint a facebookon közös "ismerősöket" jelentet meg, így ha már van 1 2 fiatal, az ő barátaikat fogja beadolni.

Ez egy kicsit ilyen szúrópróba , hiszen a bitmojiból nem tudod eldönteni, hogy hány éves. 😅

2019. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves vagyok és használom a snapet. A legtöbb ismerősöm ott velem egy idős vagy idősebb.
2019. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
18 vagyok és az összes osztálytársam rajta van, akik szintén 18-20 évesek szóval nem.
2019. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 16 már nem rossz, sőt!

Persze nem csak online 😁 F

2019. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Küldj képet a farpinádról - is4c0r
2019. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!