Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az angoloknak miért van ilyen...

Az angoloknak miért van ilyen “nyomorult” kultúrájuk, aminek nem része az emberi kapcsolatok iránti igény, mély érzelmek kimutatása tabu?

Figyelt kérdés
2022. nov. 25. 10:25
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

20


Biztosan emberek ezrei követnek el “érvelési hibát”:


[link]

2022. nov. 25. 15:39
 22/24 anonim ***** válasza:

"Biztosan emberek ezrei követnek el “érvelési hibát”:"

Persze, ennél sokszorta többen is szoktak. Ez nem teszi kisebbé a te hibádat.

2022. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

22


Te biztosan jobban tudod mindenkinél. Légy csak ebben a tudatban. Ámen!

2022. nov. 25. 16:10
 24/24 anonim ***** válasza:
51%

Azért valamennyi igazságalapja tényleg van a kérdésnek. Üdvözlésnél mindannyian megtanultuk angol órán, hogy kb kamu kérdés, hogy 'hogy vagy?', de az angolok ezt új szinte viszik, mert kb kijelentik, hogy jól vagy ahelyett, hogy megkérdeznék. :D (you alright) Meg szokszor tényleg finomkodnak és utalgatnak dolgokra, ahelyett, hogy kimondanák nyíltan, amit gondoltak. Tavaly egy hónapig együtt dolgoztam egy angol fickóval, aki azért erősen utalt rá, hogy érzelmileg mennyire megnyomorította a boarding school és azóta is szenved az érzelmei kifejezésével. Ő eléggé úgy adta elő, hogy ez ott a norma ezekben a 'posh' körökben.


De nagy következtetéseke nem akarok levonni, nekem mindössze 1 közeli angol barátom van, vele közeli a kapcsolatom és nyíltak vagyunk egymással érzelmileg is. Nem is éltem soha Angliában, egy másik nyugati országban élek.

2022. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!