Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek általánosságban...

Szerintetek általánosságban elmondható, hogy a közösségi média felhigította az emberi kapcsolatokat? Mit gondoltok? Van része benne? Úgyis tudom mi van vele, mert mégnéztem a Facebookon aztán kész. Erre gondolok.

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem csak hogy felhígította, hanem tönkrevágta. De nem csak a kapcsolatokat, hanem a teljes értékrendet.
2019. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem általánosságban elmondható, főleg a fiatalok többségére. 19 éves vagyok, és nagyon is érzem, hogy még a legjobb barátaimmal is nehéz talit megbeszélni, mert messengeren úgyis beszélünk.
2019. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen.Nekünk például szuper általános iskolás osztályunk volt.Nagyon bírtuk egymást,vendégségben voltunk egymásnál,szabadidőben együtt lógtunk.Klubdélután,disco,kazettás,magnós másolós délutánok,biciklizések,focizások,kosarazások stb.Elhatároztuk,hogy sose szakítjuk meg a kapcsolatot.Ma meg ott tart az egykori osztály 23 év után,hogy csak likeolgatja egymás képeit a Facebookon,találkozáskor meg semmi beszélgetés,csak heló,heló,aztán mindenki megy tovább.Ráadásul sokan azt is felteszik,hogy mit reggeliztek stb.Sokan meg mutogatják magukat csak rajta.
2019. aug. 22. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:
álcázott érdeklődés és magamutogatás közösségi oldalon=önbecsülés hiánya ami kudarba fullasztja az élő emberi kapcsolatokat!
2019. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!