Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felsővezetőből pizzafutárrá...

Felsővezetőből pizzafutárrá váló férfi jelleméről mit mond ez el?

Figyelt kérdés

Néha megjelenik egy ilyen hír hogy felsővezető volt aztán árufeltöltő lett meg biciklis futár.


És mindig úgy írják le hogy most végre nyugodt és boldog, megtalálta a lelki békéjét.


Erről mit gondolnak azok akik felsővezetők és köszönik szépen de nem akarnak pizzafutárok lenni?



2022. nov. 27. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok felsővezető és soha nem is voltam, de tudom, hogy óriási teherrel, sok-sok túlórával és rengeteg stresszel jár. Ezeket pedig nem mindenki képes elviselni, illetve nem mindenki olyan hülye, hogy szeretné magát kikészíteni. Gondolom emiatt érzik magukat jobban pizzafutárnak. Racionalitásra és bölcsességre vall, ha valaki képes a testi és lelki egészségét előtérbe helyezni az egójával szemben.
2022. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pizzafutárként, vagy máa egyszerűbb munkakörökben*
2022. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kell nekik kicsit a lazítás és itt kevesebb a gondolkodás meg a stressz. Persze a pénz is.
2022. nov. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Már annyira megszedte magát, hogy nincs értelme tovább stresszelni. Elérte anyagilag és szakmailag amit szeretett volna.

Ebben nem értem mi az olyan furcsa. A legtöbb embernél az első féléves mínusznál már tele lenne a gatya és készek lennének feladni.

2022. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebből nem kellene akkora nagy problémát kovácsolni: ember, dolgozik, megelégelte a nagy felelősséget, így más területre szakosodott át. Nem jellemhibára vall.
2022. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elerte a celjat es most nyugodtabb melora valik.

Pl megvan hitelmentes lakas, autoja

2022. nov. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég hagytam ott egy hajtós középvezetői állást. A fizu jó volt, de a légkör borzalmas. Szó szerint bele betegedtem a stresszbe és egyéb velejárókba.


Most egy sokkal nyugisabb helyen vagyok nagyon jó fej emberekkel érdekes munkát végzek és kevesebbet, de nem nagyságrendekkel kevesebbet keresek.

Mondjuk nem is futár vagy árufeltöltő lettem, hanem ugyanúgy adminisztratív és szakmai munkát végzek, csak teljesen más területen és nem multinál.


Nem mondom, hogy soha nem mennék vissza egy az előzőnél normálisabb multihoz, de egyelőre biztosan nem akarom feladni a nyugalmat még sokkal több pénzért sem.

2022. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!