Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadhatnám el, hogy...

Hogyan fogadhatnám el, hogy az a személy, akit a barátnőmnek hittem, nagyon csúnyán kihasznált anyagilag és emberileg, majd hirtelen lelépett?

Figyelt kérdés
Több százezer forinttal tartozik, amit vélhetően soha nem ad meg. Letiltott, törölt mindenhonnan. Tudomásom szerint Svédországba távozott és ott már palija van. Mit lehet tenni ilyen esetben? Főleg, azonnali megoldás érdekelne. Ezek a tanulj belőle, engedd el, békélj meg, lépj tovább típusú tanácsok semmit nem érnek. Mármint nekem nem. Teljesen magam alatt vagyok...

2022. nov. 27. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívás. Legközelebb ügyesebb leszel. Lehet jogászkodni, lehet érdemes megpróbálni. Ha sokkal tartozik, akkor ki kell fizetnie. Nyilván papír nincs.
2022. nov. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Tudom mit érzel, én is hasonló cipőben járok. Azzal is csak magamat pusztítom ha rágódok rajta. A rohadékok meg röhögnek a markukba.
2022. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem lesz legközelebb. És a legközelebb ügyesebb leszel ugyanaz a kategória, mint a lépj tovább, engedd el. Semmiben nem segít. Ettől függetlenül köszönöm a válaszod.
2022. nov. 27. 18:54
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Több százezer forinttal tartozik"


Ez volt a tanulópénz.

Hidd el, hogy rengeteg férfiember kiegyezne ennyivel.

Főleg azok, akiknek az ingatlanát kaparintották meg -a szerelmet hazudó nők- és most hajléktalanként fagyoskodnak az utcákon.

2022. nov. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rettenetesen dühítő. Tanulópénz? Nem tudok így tekinteni rá. De nem is a pénz bánt a leginkább. Néhány százezer forinttól nem változott meg az életem, de az időm, hitem, bizalmam végleg elveszett. Az önbizalmam. Nem tudom elfogadni, hogy így becsaptak, palira vettek.
2022. nov. 27. 20:01
 6/11 anonim ***** válasza:
márpedig tekints rá így, hülye voltál, papír nélkül pénzeztél, legközelebb nem fogsz, mert mos tanulsz belőle. idegeskedni, meg magad alatt lenni, meg drámázni felesleges, ha nincs papír a kölcsönről, nincs az a jogász, aki elővarázsolja a pénzed.
2022. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ennyi? Tanulok belőle? Az illető pedig röhög a markába? Ebbe egyszerűen bele fogok örülni, de bosszút állni nem áll módomban.
2022. nov. 27. 21:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy sok férfi ennél jóval többet is hajlandó lenne kifizetni azért, hogy megszabaduljon a feleslegétől.
2022. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ebbe egyszerűen bele fogok örülni"


Akkor mit szóljon az a sok millió férfi, akit váláskor forgatnak ki az exek a vagyonukból?!

Ott már akár 10 és 100 milliókról lehet szó.

2022. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. Utána menni és erőszakot alkalmazni teljesen értelmetlen. Sőt. Teljesen tönkre tenném magam. De nem tudom elfogadni ezt az egészet. Hogy nincs büntetés, nincs elégtétel...
2022. nov. 28. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!