Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek megvédeni magam...

Miért félek megvédeni magam egy szóbeli beszólásnál? Attól félek, hogy nagyon megbántom a másikat. Ez normális gondolkodás?

Figyelt kérdés
Ezért is próbálom az ilyen kommenteket ignorálni mert szinte mindig tudom mi az emberek leggyengébb pontja. De inkább elviselem azt, hogy paraszt módon banjanak velem csak azért mert nem akarok fájdalmat okozni a másiknak. Mert még akkor is ha tudom, hogy beszolt nekem inkább sajnálom őt mert egy olyan ember aki meg van elégedve önmagával annak nincs szüksége lehúzni mást. De nem tudom jól e cselekszem azzal ha hagyom, hogy néhány ember keresztül menjen rajtam csak azért, hogy ők ne sérüljenek.

2022. nov. 27. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy normális-e, de jobb lenne túltenned magad ezen. Egyáltalán nem erény hogy hagyod magad oltogatni; csak azt mutatod hogy veled bármit meg lehet csinálni.

Ha beszólnak, szólj csak vissza.

2022. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben Téged nem bánt, nem visel meg, nem rágódsz rajta, úgy ez nagyon jó.

De ha picit is... Akkor védd meg magad.

Ugyanezt csináltam jó 30 évig. Most telt be a pohár. Visszaszólok, pislognak és csendben maradnak, sőt volt aki elnézést kért.

Sajnos vannak olyan emberek, akik ebből táplálkoznak.

2022. nov. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért nem tartod magad megfelelő vitapartnernek? Mintha nem éreznéd magad másokkal egyenrangúnak...


(apró megjegyzés: vicces a tárgyszavak között a sertés szó)

2022. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nálad is apa /anya elvette az önbizalmadat, emiatt nem hiszel magadban.
2022. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyan szoktak neked beszólni?
2022. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!