Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "A szexuális élet minősége...

"A szexuális élet minősége sem a volt partnerek számától függ." Leírnátok személyes (vagy akár csak hallott/olvasott) tapasztalataitokat, hogy mitől függ még? Én is azt gondolom a partnerek száma... Befejezés lent.

Figyelt kérdés
Én is azt gondolom a partnerek száma (önmagában) nem sokat jelent, talán egy kicsit. Mi teszi a férfit jobb szeretővé?

2022. nov. 27. 21:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Függ attól mennyire képes mind a kèt fél rávenni magát arra, hogy alkossanak szex közben olyan dolgokat ami jó. Nem az előtte levő más emberek számától függ hanem, hogy azzal az egy emberrel mennyit tudsz gyakorolni és külömböző pózokat, helyzeteket kipróbálni. Gyakorlás kèrdése az egész. Meg az, hogy közben mind a kettem egy kicsit merészebbek legyenek.
2022. nov. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mindenki mást fog mondani. A lényeg, hogy a nő el tudja magát engedni mellette. Mivel többféle nő van, ezért ennek a követelményei is többfélék lehetnek.
2022. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A partnerek számával nincs szoros összefüggésben szerintem. Én az első párkapcsolatomban élek, a partneremnek is én vagyok az első.


0. megfelelő védekezés (erről közös megegyezés)

1. kommunikáció (ebbe beletartozik az, hogy kinek mi mikor hogyan jó vagy rossz, meg az is, hogy mindkét fél kezdeményez)

2. figyelmesség, szeretet, odaadás

3. kalandvágy, bizalom, nyitottság

4. fantázia, kreativitás


ilyesmik

2022. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy függ a partnerek számától, hogy ha csak egy partner van, sokkal inkább össze lehet hangolódni vele mint ha mindig valaki mással, mindig nulláról kezdi az ember a hangolódást.
2022. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!