Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hölgyek minden korosztályban!...

Hölgyek minden korosztályban! Szerintetek is erősebbek a férfi dezodorok a nőknél? Sokat hallom ezt és kíváncsi volnék a személyes tapasztalataitokra és ennek valóságalapjára.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 26. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem erősebbek, csak más az illatuk. Markánsabbak, és nem olyan lágy az illatuk mint egy női dezodornál.
2014. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem. A samponok inkább.
2014. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én például nő létemre szeretek férfi dezodort használni, mert attól tényleg nem leszek büdös napközbe, és nem izzadok. Míg nőiből jót még nem találtam.

De ha az illatára gondolsz, akkor nem erősebb, csak másabb.

2014. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az utolsóval értek egyet, tényleg erősebbek. én is férfi dezodort használok, mert az összes nőit végigpróbáltam de nem váltak be. nyáron nagyon izzadok és hamar büdösödök, ezért nekem sokkal erősebb kell, és egy férfideóban találtam meg azt, ami tökéletes. van olyan, aminek egyáltalán nincs férfias illata, és nem bűzlik tőle úgy az ember mint egy koliszoba kanbuli után.
2014. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fújós dezodort nem nagyon használ a család, viszont az arcszeszek olyan intenzív illatúak, hogy egy puszi után is sokáig érzem magamon a férfiillatot. :) A női illatok sokkal finomabbak, lágyabbak, nem ennyire harsányak.
2014. ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat :)
2014. ápr. 28. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!