Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is van olyan...

Szerintetek is van olyan emberi barátság aminek örökre vége és soha többet nem lehet jóra hozni akármit is teszel ?

Figyelt kérdés
Sajnos én bele estem ebbe a hibába amit azóta is bánok de sajnos bele kell törödni hogy ennek vége most már késő bánat már lelkileg túl vagyok ezen az idő múlása segitett ezen de azért érdekel a ti véleményetek is
2022. nov. 27. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Alkat kérdése, képes-e valaki egész életében haragudni, én nem, egyszerűen egy ponton túl már nem pazarlom erre az energiát. Viszont nálam ez jelenti azt, hogy a barátságnak vége.

Nem véletlenül mondják, hogy a szeretet ellentéte nem a gyűlölet, hanem a közöny. Amíg haragszom, még vissza lehet fordítani, de onnantól, hogy közömbössé válik, meghalt az egész.

2022. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2022. nov. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 barátomat vesztettem el, az egyik 17, a másik 21 éves barátság.


Az előbbi kért kölcsön tőlem 2 milliót, lepapíroztuk, és eltűnt, ennek 5 éve, akárhol kerestem, letiltott.

Én nem akarok emiatt bírósági pert indítani, egyszerűen elengedtem, nem haragszom rá, csak csalódtam benne.



A másik világéletében színvonalon alul élt, kifogott egy gazdag férfit, aki tett alá házat, autót, majd közölte, hogy ő panelprolikkal nem fog szóbaállni, ennek 3 éve.


Éli a fényűző életét, egészségére, rá sem haragszom, elengedtem teljesen.



De, ha az a kérdés, hogy megbocsátanék-e, mint írtam, nem haragszom, de nem tudnám újrakezdeni a barátságot.

2022. nov. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem jó érzés persze elhiszem de sajnos ilyen az élet egyszer fent egyszer lent
2022. nov. 27. 23:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van, sajnos a legtöbb barátság ilyen. Általában csak eltávolodunk egymástól, aztán olyan szakadék lesz köztünk, amit már nem lehet, és nem is érdemes áthidalni.


De persze van olyan is, amikor hosszú, erős barátságok érnek véget valami sérelem miatt. Ezek a sérelmek is tudnak ilyen átugorhatatlan szakadékot létrehozni, amikor a barátság már sosem lesz olyan, mint volt, és jobb elengedi, mint próbálni megjavítani.

2022. nov. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van egy közmondás.Adj kölcsön és elveszted a barátodat.Te ezt nem tudtad?
2022. nov. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudtam
2022. nov. 28. 00:40
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Csak olyan van...
2022. nov. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes dolog. Más-más irányba fejlődnek az emberek. Nem lehet elvárni, hogy egy barátság egy életen át kitartson.
2022. nov. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Van, akiért nem érdemes harcolni.
2022. nov. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!