Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt köhögnek direkt rám,egye...

Mièrt köhögnek direkt rám,egyes "emberek"??? Nem ismerik az etiketet,vagy csak pont akkor jön rájuk hîrtelen?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor buszon,boltban,piacon,utcán...Egyes emberek nem ismerik azt az illem szabályt,ha köhögnek vagy tüsszentenek a szájuk elè teszik a kezüket? Vagy direkt kèszakarva megfertőzik a másikat,ezzel örömet szereznek annak a beteg szegènyes "lelküknek" Volt már olyan is,hogy valaki közel jött hozzám,mèg oda is hajolt ès telibe köhögött. Mèg a köhögès szelèt ès a nyálcseppeket is èrztem. Na gondolom ez biztos direkt csinálta. Mondtam is a magamèt rendesen,aztán mèg ő fenyegetett meg,hogy kislányt csinál belőlem. Pedig már kiscsoportos Óvodás kórban az Óviban tanîtják,ha köhögűnk tüsszögünk akkor egy zsepit,vagy a szánk elè tesszük a kezünket. Vagy konkrètan ilye vad parasztok egyes emberek??? Bezzeg a külföldiek. Szlovákiában már teljesen másak az emberek. Pláne Csehországban. Vagy Nyugaton. Az Unoka tesóm Angliában èl. Ès ott a Magyar a másik Magyart utálja szivazja a legjobban. Vagy talán ez nem nèp kèrdès,hanem kultúrált viselkedès hiánya? Mièrt kell szándèkosan a másikat meg fertőzni?? Ennyire rosszindulatú genny emberek vannak? Szerintem az embernèl gonoszabb,undorîtóbb kártèkonyabb kèpződmèny nincs a világon. Ezèrt szeretem jobban az állatokat. A szomszèd kutyáját,ès a kèt macskámat. Persze,biztos velem van a baj,èn nem való vagyok emberek közè. Ezek a kopasz,Nike Addidas rohában kapusznis dzsekiben feszîtő folyton dohányzó sört ivó műmájer proli tahók folyton megtalálnak. Szîvem szerint le fújnám az ilyet paprika srayvel,majd sokkolóval meg csokkolnám,ès gumibottam agyon vernèm!😠😔😡😡 Aztán utána engem tágîtanának ki Tökölön. Egy ilyen primitîv alja kèpződmèny fing èlete 5-forintot nem èr,nem hogy èveket üljek miattuk. Menőznek a steroid felfújt mű izmukkal,Nike,Addidas kabát,cipő,melegîtőben fuxos kamu aranyban menőznek. Csempèsz Marboro cigit szîvnak,ès ezer èves rozsdatemető Merdzsóban,AÓdiban,Bmw-be- feszîtenek. Ezzel mèg nem is lenne baj,csak rám köhögnek direkt,ès folyton kötekednek. A GYM-XV Újpalotai edző teremben dolgozom recepciós ès takarîtókènt. Nap mint nap az ilyeneket kell tűrnöm. Mit tegyek? Huzzat ènis kesztyű ès hordjak maszkot mint a mamák papák?
2022. nov. 28. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
*etikeTT
2022. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1#-es,akkor az ilyen "emberek" nem ismerik az etiketet,vagyis magyarán bunkók. Hát sajnos azt vettem èszre egyre több az ilyen. Hát mègis mit várunk ettől az elb@szott,frusztrált,idióta korcs nèptől??? Egèsz világ utálja a magyart,vagyis a MaCikat. A magyar ès a C hibridekre gondolok. ☝️Tisztelet a kivètelnek!☝️ Amint èn szedek sok C vitamint,hogy ne legyek beteg.
2022. nov. 28. 11:59
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

#1. vagyok.

Mondom: 2 darab kibelefelösszeszéttoszott T-betű van az etikett szó végén.

És akkor még csak 1 fontos hibát emeltem ki a szóføsásodból.

2022. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sanos a magam fajta tisztessèges dolgozó adófizető kis porszemnek annyi jogai vannak,mint egy zsák krumplinak. Vagy talán a krumplinak több joga van. Igaza van a barátomnak,aki most a Nyîrő Pszichiátrián a zárt rèszlegen fekszik,ès gyógyszerezik. Talán előbb vagy utóbb èn is a "Vicc Osztályon a Vigyorgóban vègzem,agyon gyógyszerezve szedálva. Hátha már rám fèrne a sok munka után egykis kikapcs.😏😏😏
2022. nov. 28. 12:05
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
A helyesírásod alapján biztosan...
2022. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tám9gatom, vonulj be önként.
2022. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5#-ös! Mi vagy te,Tanár???😀 Másokat is îgy ki oktatsz? Látom,vagyis olvasom itt senki nem èrti a lènyeget. Èn NEM a Magyar Helyesîrásról kèrdeztem. Hanem hogy mièrt van ennyi rosszindulatú,bunkó ember. Na majd újra be vezetik mindenhol a kötelező maszkhordást. Majd köszönjètek meg az általam kèrdèsben körülîrt barmoknak! De bîrom ezt a qrva sok okos okoskodó válaszîrót,de amire a választ várom arra alig kapok normális választ. Ès akkor mèg èn vonuljak be a pszichiátriára???🤔🤔🤔 Aki olyan okos,hogy Tanárt játszik a helyesîrási hibáim miatt,az mièrt nem a Korvinusz Egyetemen Tanît magyar helyesîrást???🤔🤔🤔 ☝️Mindig az ossza az èszt,akinek nincs. Vagy nagyon kevès☝️ Bölcs öreg rektor mondta mèg nekem. Amint a Száraznád Iskolába jártam Újpalotán. Îgyhát nem csoda,hogy nem vagyok zseni.Ott az izmokat fejlesztik elsősorban nem pedig az agyat!
2022. nov. 28. 12:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az írásod alapján nagyon ingerült vagy, látszik, hogy ez a köhögés dolog nagyon idegesít és most mindenre kiakadsz. Nyugodtan kérd meg az embereket, hogy ne jöjjenek közel. Egyszerűen kérd meg, hogy tartsák az 1,5-2 méter távolságot. Szinte mindenhol még mindig kint van ez, ha nincs nyomtass egyet. Ha valaki közel jön mutass rá a papírra. Amúgy meg bizonyos helyeken buszon pl. semmit nem tudsz tenni. Hordj maszkot ha zavar. Eleve azt vettem észre, hogy ha valaki maszkot visel akkor nem mennek közel hozzá.
2022. nov. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Latom megjott
2022. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!