Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor jön el az a pont,...

Mikor jön el az a pont, illetve milyen módon lehet elérni egy 30éves férfinél, hogy kezdje el felvállalni a saját tettei következményeit? Valakinél, aki minden helyzetben megtalálja magában az áldozatot és úgy gondolja ő soha semmiben nem hibázott?

Figyelt kérdés
Nem szívesen teszek drasztikus lépéseket, nem áll szándékomban megbántani, vagy ártani neki, de vannak azok az élethelyzetek, amikben már nem lehet szótlanul nézni, hogy másoktól várja a megoldást mindenre.
2022. aug. 21. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Csak azt nem írtad le hogy neked ki ez a férfi?
2022. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Majd mikor magára marad és ott sír, ahol senki sem látja. Például meghalnak a szülei vagy hasonlók.
2022. aug. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valakinél előbb.. valakinél soha.
2022. aug. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem oldod meg helyette a helyzetet és kész. Nem neked kell megnevelni, ha a szüleinek nem sikerült
2022. aug. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Miről maradtam le? :)
2022. aug. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok én is vagyis későn érőnek mondanám magam :)


Nálam a negatív kritika és a "cserbenhagyás" vált be!

Ez engem valahogy "boostol"...


Amúgy ha megmondod neki az igazságot tök normális hangnemben

építő jellegű kritikaként akkor ezért nem lehet megsértődni! Ha 1nárcisztikus ember az illető akkor kicsit nehezebb a szitu...

2022. aug. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!