Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jártatok úgy hogy már reggel...

Jártatok úgy hogy már reggel rosszul voltatok de mértétek fel az állapototokat?

Figyelt kérdés
Pl kitörni készült egy betegség rajtatok, lázasak voltatok már éjszaka, mégis pl akár kötelességtudatból bementetek dolgozni, de csak rosszabb lett az állapototok
2022. nov. 28. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Egyre rosszabbul voltam haza kellett menjek.
2022. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neked mi volt a bajod?
2022. nov. 28. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Hányinger, szédülés, fejfájás, gyengeség. Azt hittem javulni fog és össze tudom szedni magam. De nem.
2022. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt, persze, viszonylag sokszor. Nyilván ha olyan tüneteim voltak, amikről majdhogynem egyértelmű, hogy fertőző lehet, akkor otthon maradtam vagy táppénzre mentem. De ha pl. sima fejfájás, enyhe rossz közérzet, kis hasmenés stb., akkor volt, hogy még elmentem dolgozni, mert ezek lehetnek tünetei bőven pl. idegességnek / stressznek, dehidratáltságnak, kevés alvásnak, rossz levegőnek stb. is.
2022. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Változó. Előfordult már, hogy este rázott a hideg, ilyen "bújkál bennem valami" érzésem volt, reggel szintén, aztán bementem és késő délutánra kutya bajom. Olyan is volt, hogy kifostam a lelkem reggel, el is késtem miatta munkából (először arra gondoltam, hogy beteget jelentek, de fél órával munkakezdés előtt nem akartam), aztán napközben semmi. Vagy, hogy rendesen reggeli rosszullét szerűséget éreztem, akkor szokott ilyen lenni, ha már nagyon régóta nem ettem, és nagyon éhes vagyok, gondoltam sebaj, majd benn úgyis reggelizek. Jóízűen megettem a reggelim, jobban is lettem, egy időre elmúlt a fejfájásom, a szédülés meg az émelygés is, mondom na, hát csak ez volt a baj. Aztán egy óra múlva visszajött az egész, és olyan rosszul lettem, hogy haza se tudtam volna menni, egy barátomat hívtam fel, hogy jöjjön értem.
2022. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!