Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan keljek fel fel reggel...

Hogyan keljek fel fel reggel 05:00 kor?

Figyelt kérdés

Gyerekek egyszerűen nem megy az 5 órai kelés.🥺

Egy hete próbálok átállni, de ahogy megszólal az ébresztő kész vagyok.😔


Ezekkel kísérletezek most:🦦

- 20:30 kor ágyban fekszem.

- egy órával fel és előtt már nem nyomkodom a telefonom, nem dohányzom (neten találtam

- van elalvás segítő bogyom.


Mit tegyek? 🤗


Muszáj 5 kor kelnem mert reggel kell az összekészüléshez az idő.


Este:

- kikészítem a ruhát.

- lefőzöm a reggeli kávét.


Azért kellene tudnom felkelni 5 kor mert 06:40 kor el kell indulni.


Amikor menstruálok akkor a legnehezebb (Szedek vasat) tudnék aludni 08:00-ig is… de nem lehet 😞


2022. júl. 28. 05:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Mi a bánatot csinálsz 1 óra 40 percen keresztül?
2022. júl. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és van egy gyerekem. Ez a nagy bánat amit csinálok….
2022. júl. 28. 06:03
 3/21 A kérdező kommentje:

És nem szeretek kapkodni. Reggeli cigi kávé, szép nyugiban .

Gyereknek reggeli készítés, csomagolás.

Smink.


Ezek a legtöbb idő.


Öltözés az hamar megvan.


Szóval a kérdés ugyanaz.


Hogy a búbánatos f@&€szba tudnék 5 kor gond nélkül felkelni.

2022. júl. 28. 06:06
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Állíts be 4.50-től 5.10-ig percenként egy-egy ébresztőt. Garantáltan nem bírsz majd visszaaludni.
2022. júl. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
messzire teszed az ébresztőt, hogy fel kelljen hozzá kelned
2022. júl. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

Én sem tudok, szó szerint rosszul vagyok, hiába fekszem el este időben. Mondjuk nekem ha 6:40 van az indulás akkor 6- kor kelek, pont azért mert nehezen tudok korán kimászni az ágyból. Én ilyenkor nem sminkelek és a melóhelyen reggelizek.

Egyébként nem írtad, hogy miért kell korán felkelned, ha pl. meló, érdemes lenne másik munkát választani, ahol nem kell korán kezdeni, vagy közelebb van.

2022. júl. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Amióta anya vagyok és vissza kellett mennem dolgozni én is 5kor kelek. Hát nem tudom, hogy hogy csinálom de már kelek ha kell ha nem úgy megszoktam az évek alatt. A férjem még 11oeakkor is aludna.
2022. júl. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
16%

Oké, megvan. Tehát gyereked van, mellette cigizel. Na, erről kéne leszokni, de sürgősen! A dohányzás a legundormányabb függőség. Ne csináld!! És a koffeinfüggőség sem egy túl hasznos dolog...


A másik pedig, hogy találj motivációt a felkelésre. Ha sem a gyereked jólléte, sem a munkád nem érdekel, akkor megértem, hogy nincs motivációd felkelni. Ezen kéne változtatni...

2022. júl. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként azzal is lehet időt spórolni, hogy nem gyakorizol reggel indulás előtt.
2022. júl. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az vált be, hogy vettem régi csörgő órát a kínaiban aminek van ilyen kolompja. Jó messze teszem magamtól és társasházban lakom, ez meg úgy csörög mint állat és muszáj felpattanom, hogy lekapcsoljam, mert ha nem, akkor vagy 20 embert felkeltenék vele és az milyen tré. Én fél 5-kor kelek, hogy 6:20-kor el tudjak indulni és férfi vagyok, szóval ne aggódj ezen én is kv cigi stb.
2022. júl. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!