Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet valakinek ennyire...

Hogyan lehet valakinek ennyire megnyerő személyisége?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, 1 hónapja jött hozzánk dolgozni, de egyszerűen az újja köré tudja csavarni az embereket.


Kezdetben tök visszahúzódónak tünt, alig beszélt másokkal, egyedül ebédelt, de mára teljesen mintha kicserélték volna, mindenki kedves vele, mindenki keresi a társaságat, nagyon jó humorérzéke van, és azt nagyon jól használja, nem poénkodik folyamatosan, nem erőltetett, de ha pl mindenki be van feszülve egy meetingen, képes 2 mondattal mást megnevettetni, akár full idegen embereket is.


Ha valakire ránéz lányra pl azok elpirulnak meg zavarban lesznek tőle.


És egy 170 centis, picit tokás, picit elhízott keskeny vállú emberről beszélünk.


Mégis hogy? Én izzadok a konditeremben, diétázok, és nem vagyok ekkora hatással az emberekre, ezt lehet tanulni valahogy?


2022. nov. 29. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalom sokat számít. Sokkal többet, mint gondolnád. Ez a fajta kisugárzás pedig, ami ebből fakad, vonzóvá tudja tenni az illetőt még akkor is, ha külsőre nem kifejezetten szép / helyes.
2022. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Mert nekünk, elhízott nőknek egész életünkben többet kellett adni, bizonyítani, mint a jó alakú nőknek.

Nekem is a kolléganődhöz hasonló személyiségem van.

2022. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem, ez valójában nem tanulható, ez személyiség kérdése.


Ez egy skill, és tudni kell mikor mit mond az ember, hogy ne vigye túlzásba, de hatása is legyen. Ez vagy jön élből, vagy sehogy, mert az erőltetett duma viszont meg szánalmasnak hat és elég korán le is jön, hogy rájátszik az ember.


Ez tipikus iskolapéldája annak, hogy nem minden a külső. De természetesen fontos a külső is.


Én is ismerek ilyet férfiban és nőben is, aki nem túl attraktív, de annyira megnyerő a személyisége, hogy szó szerint pezsegsz a közelében.


Tudni kell a balanszot, ők valahogy érzik. Az sem jó ha túltolod, az sem jó ha alul performanszolsz.


De ha engem kérdezel, ez nem ilyen könyvből tanulható dolog. Ez vagy van, vagy nincs.

2022. nov. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eloszor a munkara koncentralt aztan feloldodott
2022. nov. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem önbizalom, hanem a jól érzem magam a bőrömben, és ha jól érzem magam, akkor azt át tudom adni másoknak és az ilyet mindig keresni fogják az emberek, mint a drogot.

Mindenki azt tudja átadni a másiknak, ami benne van.

Van aki a moslék viselkedést adja tovább, van aki a jó kedvet stb.

2022. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!