Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Járnátok olyannal aki nem...

Járnátok olyannal aki nem tetszik, viszont a személyisége megnyerő?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy aki alapból nem jön be, mert nem az eseted, de megismered és kiderül, hogy a személyisége viszont olyan amit szeretnél.

A szerelem kialakulhat így is? Mert hát ugye van a kémiai vonzalom az is kell, igaz? Vagy hogy van ez? Bocsi, csak még fogalmam sincs ezekről, mert nincs tapasztalatom pasizás téren, és van egy rendes srác akinek nagyon jó a személyisége de nem tetszik és nem tudom ez fog-e változni?


2017. júl. 2. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Lehet ezt eröltetni, de amint találsz valakit aki bejön, úgyis miatta fogod dobni az egészet.
2017. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
82%
Szerintem erősebb ha valakinek a személyisége megnyerő, mint az ahogy kinéz.
2017. júl. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Én járnék, bár nem mindegy, hogy valaki nem pont az esetem, vagy kifejezetten rondának találom. Meg lehet szeretni valakit a személyisége miatt is, és ez tartósabb szerelem lesz, mint, ha csak a külseje vonzó. Senki nem tudja pontosan, hogy ki mitől lesz szerelmes valakibe, vagy miért nem. Lehet, hogy beleszeretsz a srácba, de lehet, hogy csak nagyon jó barátok lesztek. Persze csak ha ő is így van ezzel, mint te.
2017. júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
nekem egy fiu 3 evig a legjobb baratom volt, nem jott be ugy kuldore soha, nem tartottam csunyanak, helyes nagyon, de nem volt meg az az extra amit elvartam. a szemelyiseget imadtam, a legjobb baratom volt, rettenetesen sok es jo kozos elmenyt eltunk meg egyutt. es lam, 3 ev kellett, de most itt vagyok, total szerelmesen, meghalok amint megpillantom, teljesen odaig vagyok erte 😀 o mar regebb ota igy erez, nekem ennyi ido kellett hozza. pedig eloszor en is "csak" a szemelyiseget kedveltem
2017. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem ronda a srác, sőt. Csak pont nem az esetem.
2017. júl. 2. 16:59
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Jártam ilyennel, több mint 2 évig. Szerelmes is voltam, a személyisége "megszépítette", szóval lehetséges, de megfogadtam, hogy többször ilyenbe nem megyek bele, mert igazán hosszútávra csak személyiséggel nem lehet tervezni. A személyiség még mindig fontosabb, de rájöttem, hogy akármennyire is szeretném, nem hagyhatom teljesen figyelmen kívül a fizikai vonzalmat. Persze az ember mindig nagyon okos elméletben, aztán gyakorlatban teljesen más történik, nem olyan rég majdnem megint belementem egy hasonló kapcsolatba...:D Te tudod eldönteni, hogy neked mennyire "határeset" az illető és adsz e esélyt, vagy nem. Annyit tudok mondani, hogy nem bántam meg a 2 éves kapcsolatot, ha újrakezdhetném, akkor is így csinálnám.
2017. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A srác belém van zúgva.
2017. júl. 2. 17:09
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kíméld meg szegény srácot, mert nem működne a dolog. Jellemzően amikor egy nő a személyisége miatt akar együtt lenni egy férfival, de a külseje nem jön be, akkor csak ideig-óráig működik a dolog. Inkább önámítás és próbálkozás, mint tényleges érzelmek lesznek ebből.
2017. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bár ismernéd elme működését. Ez ennél sokkkkal tágabb téma.



Igen, lehet.

Előző kapcsolatomnál így volt. Csak koncentrálj személyiségére s személyi megnyilvánulásaira, amit csak ő tud úgy csinálni, mondani.

Naaagyon nem volt esetem s több mint másfélszer annyi idős volt mint én, de 1 hónap után, nagyon izzó szerelemmé erősítettem... a semmit...


21F

2017. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én is így voltam a barátommal anno, nem volt csúnya, de nem is volt az esetem. Több hónap kellett ahhoz, hogy kialakuljon a szerelem, de megérte. Lassan másfél éve együtt vagyunk! :)
2017. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!