Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi tesz látszólag intelligensé...

Mi tesz látszólag intelligensé és megnyerő személyiséggé egy embert?

Figyelt kérdés
Élettapasztalat, jó beszélő-kifejező készség? Az ingerszegény környezet, történések nélküli élet belassítja a gondolkodást? Hogyan lehet ezt kihasználni? Hogy hozhatnám ki magamból a maximumot? 20/l
2016. aug. 29. 21:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Egy introvertált eddig ingerszegény életet élő ember hogyan szedje össze magát?
2016. aug. 29. 21:54
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért akarnál csak látszólag intelligens és megnyerő lenni, ha tehetnél azért, hogy ténylegesen fejlődj?
2016. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedben a válasz. Ha látszólag szeretnél az lenni, egy szóban megadom a választ. A felületesség!
2016. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én kezdetben szintén azt akartam elérni amit te.

aztán idővel,olvaással élettapasztalattal rájöttem h sokmindent meg lehet játszani,de az imént felsoroltakat nem.

így lettem (ismerőseim szerint) intelligens és jó stílusú. Sztem még mindig van hova fejlődni de ők így látják...

2016. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20/f
2016. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A "látszólag" hiánya.

Az élettapasztalathoz előbb élni is kell, az pedig lassú, de biztos folyamat. Elsietni nem lehet (évente 365 nap, négy évente +1 bónusz), biztosítani viszont igen (figyeled magad, introvertáltként ebben jó eséllyel nagyobb tehetséged van, mint az átlagembereknek). Művészet (szépirodalom, film, zene, képzőművészet), szakirodalom, kreatív hobbi segíthet az önművelésben, ezeken belül idővel hasonló érdeklődésűekkel is találkozol.

2016. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!