Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet fejleszteni a...

Hogyan lehet fejleszteni a kisugárzást?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet önbizalmat, kisugárzást javitani? Hogyan lehetnék nőiesebb?

2022. dec. 1. 07:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Talán ellesheted hasonló kinézetű színésznőknek milyen kifejező eszközei vannak a filmekben sorozatokban!

Csajos gesztusokat, mozgást, mosolygást, életvidám stílust és nyitott barátságos hozzáállást!

2022. dec. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Önbizalom, sok mosoly
2022. dec. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Onbizalom es pozitivan reagalsz sok mindenhez. Meg sok sok mosolygas
2022. dec. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Sehogy. Erre születni kell.
2022. dec. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

1.vagyok

Ne egyszerre akarj másként viselkedni, mert ha mondjuk csendes nőből nagyon beszédes és energikus nő leszel, akkor még a végén hülyének néznek!

Csak fokozatosan változz.

2022. dec. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, mert kisugárzás nem létezik. Ez csak valami ezós hülyeség.
2022. dec. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Egyedül nem. Csak másik emberrel/emberekkel, akik nem rombolnak közben.
2022. dec. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Ha jógázok, utána többen is megjegyezték már, hogy "ragyogok". Meg éreztem, hogy nem mernek kötözködni. Öltözködésben, stílusban (meg bármiben) sose azt veszem figyelembe, hogy mi a divat, másoknak ez hogy tetszene, hanem hogy nekem mond-e valamit az adott dolog, én szeretem-e. Így az évek során olyan dolgok gyűltek körém (pl. ruhák) amik ezt tükrözik és összeillenek. Mindig látom, hogy mások azt gondolják, hogy biztosan sok figyelmet fordítok erre, pedig éppen, hogy nem.
2022. dec. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

"mindig látom, hogy mások azt gondolják". Íme egy önbizalomhiányos ember.

Emberek, akikkel beszélgetsz, nem gyűltek köréd?

2022. dec. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát én öltözködésben inkább a fekete színt használom abban érzem jól magam,valahogy nincs komfortérzetem színesebb ruhákban.

Próbálkoztam nőiesebben öltözni pl.szoknya,magassarkú, a tükörben jónak latom,de valahogy ahogy mások is lának igy elmegy az önbizalmam,elkezdek görnyedni, eltünnék...legalabbis leváltanám farmer,polora. De nem bántott senki vagy ilyesmi, ez csak belőlem fakad és nem tudom hogy lehetne ezen javítani.

2022. dec. 1. 10:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!