Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet azt elfogadni...

Hogy lehet azt elfogadni együtt élni vele, ha valaki semmiben nem jó semmiben nem sikeres?

Figyelt kérdés
Sajnos én ilyen vagyok eléggé megvisel. Már általános iskolában is rossz tanuló voltam, azóta sem sikerült összehozni semmit sem. Szóval szó szerint nincs semmim már munkám sem. Egyszerű vagy betanított munkákra szoktak felvenni de sokáig nem tart az sem. Most állást is keresni kell. Ráadásul nagy nehezen volt félre tett pénzem én meg eltoltam jogosítványra. Sajnos jól lehúztak már és az sem lett meg. Bár még lehetne folytatni de nem nagyon van pénz. Arra eltoltam kb 700 ezret nem tudom hogy lehettem ekkora marha. Abban reménykedtem hátha abban jó leszek lehetnék sofőr idővel vagy valami de már abból sem lesz semmi. Így már az a kevés megtakarítás is oda lett. Mi a megoldás? Kötél? Mondjuk félnék meghalni de már gondoltam rá lehet az kellenne.

2022. dec. 1. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom elfogadni. A családom szégyene vagyok, rajtam kívül mindenki más tanult és sikeres. Pár éven belül alighanem csöves leszek. Kivéve, ha nem várom meg.
2022. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Valószínűleg eddig keveset próbálkoztál.
2022. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokan sosem tudnak 700 ezret félretenni, szóval ez már valami.

Értelmes dologra akartad elkölteni, és ez számít.


Valamiben csak jó vagy, valami csak örömet okoz.

2022. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Semmiben? Mindent kiprobaltal ami letezik? Akkor nem sok ido juthatott egy dologra.. ugy meg nehez jonak lenni benne. En azokba vagyok a jo amit tizeneve csinalok szinte napiszinten
2022. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaja, ne hagyd abba, döntően jól csinálod, itt is az eredmény az, ami pofátlanul késlekedik. Nyilván a tanulságok a tieid, használd is őket egészséggel, ez a dolguk. A jogsit tolnám tovább, annyi lesz az ára, amennyibe kerül. Nyilván be kell vállalni necces melókat, csak hogy ott legyen a pénz. De amint megvan, már szintet léptél, és a következő szint is egyszerűbb lesz, mint ahogy pl most tűnhet ez. Azzal foglalkozz, hogyan lehet valamit meglépni, azzal meg szerintem pár óvatos gondolatnál többet nem éri meg foglalkozni, hogy hogyan/miért nem lehet megoldani valamit. Ha a lehetőségekre fókuszálsz kizárólag, akkor ott is lesznek a látóteredben, tudsz jutni velük valamire. Néha egészen komolyakat is idejében észre fogsz venni, és ha jó rutinod van már az ilyesmi izgalmakra is, akkor könnyebben is veszed az "akadályokat", amik valójában csak nehézségek. Nehézségek, amiket ha vállalsz, máris a felső pár százalékban vagy eredményes élet tekintetében.
2022. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok mint te. Sikertelen...munka nélkül
2022. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!