Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan emberek akik...

Vannak olyan emberek akik egyszerűen semmiben sem jók? Akár itt vannak ilyenek, vagy Ti ismertek ilyeneket?

Figyelt kérdés

Tisztázzuk, hogy nem olyanokra gondolok akik valamilyen testi vagy szellemi fogyatékossággal küzdenek… Egyébként Ők is lehetnek kiemelkedően jók bizonyos dolgokban, szerintem nagyjából ugyanabban az arányban mint a “normális” emberek.


Viszont én például elvileg nem vagyok fogyatékos (többször voltam pszichológusnál, ahol felmérték az IQ szintem és állítólag átlagos), és tényleg semmiről nem tudok amiben jó lennék. 1-2 éve próbálom megtalálni, hogy mihez lehet tehetségem, de azt érzem hogy mindenben kicsit ügyetlenebb vagyok mint az átlag.

Nem olyasmit keresek amihez valami csodálatos érzékem lenne és alapból menne tanulás nélkül… Csak valami olyat amiben nem bénázok.

De nincs ilyen, vagy legalábbis egyelőre úgy tűnik.

És sajnos nincs egy olyan tulajdonságom sem amit szeretek magamban…


Jár vagy járt valaki hasonló cipőben? Így is maradt, vagy végülis sikerült találnia valamit amiben jó?

Tudott e végül bármit letenni az asztalra amire büszke lehet? Mert nekem speciel ezidáig még soha semmilyen eredményem nem volt… Anyukám is szégyell engem.



2022. dec. 2. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, sőt, én szánalmasan gyenge vagyok mindenben, de miért kérdezed?
2022. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
69%

Próbálj meg festeni vagy rajzolni, abban rengeteg lehetőség van.

Amúgy ez hozzáállás kérdése, én sok dologban átlag feletti szinten teljesítek, de csakis azért mert teszek bele energiát.

Le akarsz futni PL egy maratont? Edzél rá és pár hónap alatt simán fel tudsz készülni rá.

Trükköket akarsz csinálni korival vagy deszkával? Gyakorolj két évet és simán nyomni fogod a nehezebbeket is.

Meg akarod tanulni a front levert vagy a muscle upot, human flaget? Szintén kb 2 év

Planchet? Legalább 3 év


Én általános iskolában egy vékony gyenge ügyetlen gyerek voltam, akinek annyi egyensúlyérzéke nem volt, mint egy átlagos gyereknek. Mégis most 6 év elteltével megcsinálom a legelvetemültebb koris trükköket egy lábon és simán letolok 5 muscle upot. Maraton se volt nagy cucc.


Az egész az önsajnáltatáson bukik el. Senki nem úgy születik hogy jó ezekben, energiát kell beletenni, hetente legalább 3-5 órát. Éveken keresztül. Persze ezt nem szenvedésként kell felfogni én pl élveztem megtanulni deszkázni és hogy utána megtanultam 2 kerekuvel, longboard, freestyle, stb... Mindegyik adott egy új élményt és új kihívást.

2022. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Trükköket akarsz csinálni korival vagy deszkával? Gyakorolj két évet és simán nyomni fogod a nehezebbeket is"



Foleg, ha a 2 evbol masfelet gipszben toltesz.....



38F incel

2022. dec. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!