Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bongo honnan tud ilyeneket?...

Bongo honnan tud ilyeneket? Mármint Oke h közösségi oldalak, de semmilyen adat sincs kint pl Facebookon csak a nevem. Es egyszerűen tudja hogy ki tetszik nekem meg ilyenek :D eleg ilyeszto de eskuszom mindent tud. Honnan szedi?

Figyelt kérdés

2015. nov. 13. 18:50
 1/2 anonim válasza:
35%
Mindenki a facebook-ot meg közöségi oldalakról beszél de én már felvetettem azt az ötletet is hogy meghackelik a facebookot egyebeket és igy jut olyan infohoz amit még seholse osztottál meg hanem pl beszéltél vkivel róla.
2015. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Come As You Are válasza:
100%
úgy kérlek, hogy beleolvas az üzeneteidbe, nem csak a fb profilod nézi meg. mert mit gondoltál? biztosan leírtad már valamelyik barátnődnek hogy ki tetszik neked, beszéltetek róla, bongo csak kikeresi, kitalál hozzá egy szöveget és tessék lássék.
2016. márc. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!