Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őszintén és szomorúan kérdezem...

Őszintén és szomorúan kérdezem:férfiak,titeket tényleg nem érdekel amit a nők beszélnek csak akkor ha potenciális partner?

Figyelt kérdés

Úgy éreztem jókat beszélgetek több férfi kollégámmal is. Amióta viszont megtudták hogy leszbikus vagyok konkrétan levegőnek néznek :(

Nagyon elszomorodtam. Tényleg addig igénylik a női társaságot amíg van benne potenciál? Emberileg nem közelednek egyáltalán a női nemhez?


2022. dec. 2. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Rám nem igaz.

Én szívesen beszélgetek mindenféle nővel, alapvetően jobban szeretem a nőket mint a pasikat, emberileg is…

Attól még, hogy valaki a haveri vagy baráti társadalomból be is jön mint nő, nem gondolok rá potenciális partnerként. Annyi max, hogy otthon intim helyzetben gondolok (esetleg) rá (is)… Egy leszbikusnál sem lenne más a helyzet szerintem, de jelenleg nincs leszbi ismerősöm.

2022. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
társadalomból = társaságomból *
2022. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Fogalmazzunk inkább úgy, hogy a férfiakat jobban érdekli amit a nők beszélnek, ha az illető nő potenciális partner. Nincs ebben semmi szomorú, így működik az ember. Ezért nevetünk a főnök viccén nagyobbat, vagy ezért dicsérjük a telefonban a nagy nehezen elért vízvezetékszerelő megbízhatóságát és szakértelmét: ha valami vélt vagy valós előnyt remélünk, sokkal inkább vagyunk "jófejek" a másikkal.

Egyébként megvan ez a jelenség női részről is, tanulmányokat lehetne írni a hirtelen viselkedésváltozásról, amikor kiderül, hogy az egyébként átlagos külsejű pasi ügyvezető igazgató, SLK Mercedest vezet, vagy évente jár nyaralni Dominikára.

2022. dec. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

Attól függ, ki beszél. Sajnálom, tényleg sajnálom, de van, akitől érzem, hogy megy fel bennem az ideg, mert nem bírja befogni a pofáját és csak ömlik belőle a tartalomtalan és unalmas szemét. Sok ilyen férfi is van, de valamiért a nők között többel találkoztam, aki imád idétlen, ostoba dolgokról szájalni órákon keresztül. Tipikusan ezek a milyen szart a gyerek és milyen csúnya a másik nő típusú témák...


Viszont van több kolléganőm is, akik szuper témákat tudnak bedobni. Többségük házas asszony, nem akarok tőlük semmit, szimplán csak ténylegesen humoros és ténylegesen tartalmas beszélgetésre képesek.

2022. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%

Nem azert fordultak el mert nincs benned potencial.

Hanem nem szeretik a leszbikusokat. Nekik az nem nő.

Ez figgetlen attol hogy ki akarnának e veled kezdeni vagy sem.

2022. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
*független
2022. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
Mint pl en sem fogok társalogni egy transzival meg ilyenek. Es nem azert mert nem jönne velem össze. Hanem nem fér az értékrendembe amit kepvisel.
2022. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7# fura hogy az ilyesmit értékrendnek hívod

Én így születtem,ez nem értékrend kérdése hisz választásom se volt.ha valakinek ez szúrja a szemet miközben ez a szemelyisegem 1%a kb,annak a tarsasagabol ÉN nem kérek

2022. dec. 2. 16:09
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én ismerkedek egy lánnyal, van egy gyanúm hogy a legjobb barátnője olyan mint te, a gyanú előtt és után is ugyanúgy elbeszélgetek a barátnőjével is, hiszen kedves és normális lány, függetlenül attól, hogy kikhez vonzódik
2022. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem szeretem a small talkot. Eljutottam egy olyan korba, ahol már nincs kedvem a másik nem hülyeségeit, problémáit hallgatni. Ha akarok valamit, akkor megismerem, és attól függően hol találkozunk vagy beszélünk, minél hamarabb meghívom egy italra vagy ebédre vagy közös programra. Ha 2 3 alkalom után sem vevő arra, hogy több legyen, akkor ennyi volt. Kollégáid jó töketlenek, nyilván akartak valamit, de egyik sem mert lépni. Férfi nő között nincsen barátság, hiába hazudja ezt valaki. Az egyik mindig belemenne többe. Egy fiú lány barátság az egy olyan kapcsolat, ahol még a kézenfogva sétálásig sem jutottak el, mert éretlenek.



Na most te egy kisebbségbe tartozol, tehát nyilván nem csávót keresel, szóval ha fiú barátot akarsz, akkor ajánlom, hogy egy homoszexuális férfit keress, aki majd kísérget vásárolni.

2022. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!