Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a munkahelyen mindennemű...

Ha a munkahelyen mindennemű pénzkezelési átvételi jogot elvettek tőlem, akkor potenciális tolvajnak sikkasztónak néznek? Miért nem válnak akkor meg tőlem?

Figyelt kérdés

Sok éve vagyok itt, és munkám része volt mindig is az ügyfelektől történő pénzátvétel, számla-nyugtakiadás, sőt, néha még bért is én fizettem a többieknek (átadás).


Kb 1 éve az összes ezzel kapcsolatos jogot elvették. nem vehetek át senkitől egy fillért se, nincs számlatömböm nyugtám, az e-számlázóhoz se férek hozzá, és úgy általában egy fillérrel kapcsolatba nem kerülhetek.

Annyira abszurditásba hajlik ez, hogy jön egy ügyfél pénzzel, akkor keresnem kell valakit aki átveheti. Ha nincs ilyen éppen házon belül, akkor EL KELL KÜLDENEM az ügyfelet, hogy jöjjön vissza máskor, de én át nem vehetek tőle semmit. MIközben 10+ évig simán átvehettem.


Kérdésem annyi: ha ennyire nem bíznak bennem, ha potenciális tolvajnak sikkasztónak tartanak-miért nem válnak meg tőlem?


2021. máj. 29. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Megkérdezted őket,hogy miért nem engedik?
2021. máj. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

Csak a tipikus extra szrevő cégvezetés.

Lehet így is céget irányítani, meg lehet úgy is, hogy még a lopás is bőven belefér, és extra profitot termel.

Szerintem nézz másik melóhelyet, ennek konyec.

Én legalábbis írnék egy velős gugli értékelést róluk.

2021. máj. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
kerezd meg a fonokot. anyam akkor csinalt ilyet amikor feltetelezte, hogy az alkalmazottjai lopnak a kasszabol es a borravalobol.
2021. máj. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

" anyam akkor csinalt ilyet amikor feltetelezte, hogy az alkalmazottjai lopnak a kasszabol es a borravalobol."


Ott is ugyanaz a kérdés merült fel mint itt.


Hogy ha ennyire nem bízik bennük ugyan miért nem rúgta ki őket?


Meg mi az hogy "feltételezte"? Most vagy van konkrét bizonyítéka-és akkor rúgja ki azonnal-vagy nincs, akkor meg hagyja békén.

2021. máj. 29. 09:38
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Alapítványi iskola.
2021. máj. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Kérdező, a sok év alatt mindig stimmelt a kassza?

Az meg sem fordult a kobakodban, hogy csak rájöttek arra, hogy alkalmatlan vagy erre...

2021. máj. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Az meg sem fordult a kobakodban, hogy csak rájöttek arra, hogy alkalmatlan vagy erre...“


Hahahhaha! Hát akkor vonuljanak a fogyatékosok iskolájába ha most jöttek erre rá, 10+ év után!


Csöppet sokáig tartott nemde?

Ha 10+ évig jó volt most nagy hirtelen nem jó? de akkor hogy volt előtte 10+évig jó?

Maszlag hülye magyarázat.


Ez már NEM ENGEM minősít!


"a sok év alatt mindig stimmelt a kassza?“


erre is válaszolok: EGYETLEN EGY ESET SEM volt amikor bármi is hibádzott volna.

erre írtam hogy itt nincs „sejtés“ vagy lelepleződik egy csalás konkrétan és akkor nyilván az illetőnek azonnal mennie kell, vagy nem.

Sejtéseknek itt nincs jelentősége csak tényeknek.

A csalás az az, ami lelepleződik és bizonyítható.

Minden más csak üres duma.

2021. máj. 29. 10:51
 8/13 Micimacko67 ***** válasza:
100%
Akkor csak simán szívatnak...ahogy érdemled..
2021. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Leesett nekem is, gondolom az az ok, hogy magamtól menjek és ne nekik kelljen elküldeni mert az súlyos végkielégítésbe fájna.


De nem megyek, eszem ágában sincs. Azzal hogy elvették a pénzügyeket, közvetlenül nekem CSAK JÓT tettek: nincs pénzkezelés, sokkal kevesebb munka és felelősség. A bérem meg maradt.

Hát ők tudják.

2021. máj. 29. 12:36
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy a főnök akar kivenni pénzt a kasszából.Jól jöhet egy bűnbak,ha úgy alakul.
2021. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!