Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekként a fiúk miatt...

Gyerekként a fiúk miatt nehezebb, felnőttként a nők miatt rosszabb férfinak lenni mint nőnek?

Figyelt kérdés

Gyerekkorban a fiúk között sokkal gyakoribbak a verekedések, és egymás szivatása, annak ellenére hogy nem olyan unalmas mint a lányok gyerekkora szerintem.


Felnőttkorban pedig fordul a kocka, és a nőkkel való párkapcsolat miatt lesz problémás a férfiak élete. Jönnek a végtelen elvárások a nőktől. Kezdeményezz, legyél bátor, legyen jogosítványod, kocsid, legyél jó az ágyban, legyen 16 pluszos farkad, érts a villanyszereléshez, elektronikához, és még sorolhatnám. Ha ezeknek nem felel meg az ember akkor egy lúzernek tartja a nő, kineveti, és kibeszéli a barátnőkkel a háta mögött, megszégyeníti, kidobja.


2022. dec. 2. 15:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
10. A megerőszakolás és a pasizgatás között nem kéne párhuzamot húzni.
2022. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%

10, az, hogy te férfiként csöcsörésznéd magad női testben az nem egynelő azzal, hogy meg is érted a női élet dolgait.

És ha jól néz ki a válaszoló, miért is kéne szépségversenyre mennie?

Látszik, hogy te csak a testet látod a nőkben. Innentől kezdve nemegészen értem miért kellene a nőknek az embert is látnia benned... Te sem teszed ezt velük..

2022. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
#12 Én az embert látom a nőkben. Csak a ti saját szavaitokkal, viselkedésetekkel élek vissza. Tudom, ilyen kérdéseknél kiderül hogy itt kb minden nőt megerőszakoltak már.
2022. dec. 2. 19:50
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

Aha.

A "legéyl nő egy napra" dologból is csak addig jutottál, hogy nézegetnéd magad a tükörben.

Abból a feltételezésből, hogy jól néz ki, addig jutottál, hogy mennie kellene szépségversenyre.


Az most mellékes, hogy a krédésedben felsorolt elvárásokat valószínűleg férfiaktól szedted össze.

Te nem figyelsz a nőkre. Ha figyelnél, eleve nem kérdeztél volna ilyen baromságot.

2022. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

#14

Mondom hogy csak titeket idézlek.


[link]



[link]



[link]



[link]

2022. dec. 2. 20:11
 16/22 anonim ***** válasza:

Okk.

Javaslom kezdj el a valóságban is élni.


Meg ha ennyire zavar, szüless újra és legéyl lány. Ennyire egyszerű....:D Vagy tudsz más megoldást?

2022. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
#16 Elismered hogy férfinak lenni sokkal nehezebb?
2022. dec. 2. 20:25
 18/22 anonim ***** válasza:
66%
16os vagyok, férfi, és nem.
2022. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Egy nőnek nem kell stresszelni a farka mérete miatt. Ez már önmagában hatalmas előny. A férfinak kell kitartania, kielégítenie a nőt, és a nők még sokkal joban is élvezik.
2022. dec. 2. 21:47
 20/22 anonim ***** válasza:
77%

19, én férfi vagyok, és nem stresszelek a farokméretem miatt.

És valóban, ki kell elégítenem a nőt. A nőnek meg engem. Így fair deal:D

2022. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!