Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában szerintetek is...

Mostanában szerintetek is rosszabb indulatúak az emberek?

Figyelt kérdés
Miért lehet ez?
2022. szept. 12. 17:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
nem, régebben se voltak jobbak.
2022. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Frusztráltak, nehéz időket élünk.


Amúgy ezzel együtt egy csomó kedvességet tapasztalok a mindennapokban, jobb azokra fókuszálni.

2022. szept. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előzőhöz, inkább csak frusztráltak a nehéz idők miatt, valamint idegesek, hiszen felgyorsult a világ.
2022. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem bunkóbak(többség),persze régebben is voltak bunkók.

Ha nincs meg a betevőre a pénz akkor kevesebbet eszik az ember s ebből kifolyólag lehet frusztráltabb az ember ami abban nyilvánul meg, hogy türelmetlenebb és kevesebb igénye lesz arra, hogy a kulturáltan nyilvánuljon meg családon belül avagy kívül online avagy offline.


Már most mindenki a mélyvízben van a boltiárak, rezsi árakat illetően. hát még ha bejön a tél a mínusz fokok, amikor még hideg is lesz, akkor lesz csak igazán sok hülye az utcákon, boltokban. Remélem minél kevesebb ember fog autót vezetni és a másikon a dühét levezetni.


Annyira be vagyok szarva, hogy már alíg merek kimenni az autók közé a kerékpárral inkább megyek 5km/h -val a járdán és leszállok ha valaki csúnyán néz rám csak hogy ne öljön meg két utcával lejjebb egy konténer mögött vagy üssön el egy ámokfutó éhes gyomrú autóvezető az úttesten.


Elrettentő, hogy mi van most: az emberek többsége figyelmetlen, dühös, nem törődőm. Reméljük olyan rövid lesz a tél mint a nyári szünet és akkor örülhetünk, hogy csak a lakosság kisebbik része kattan be teljesen.

COVID 19 már nagyon nem kéne, hogy visszajöjjön mert az már csak hab lenne a tortán.

2022. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Régebben is ugyanilyenek voltak az emberek.
2022. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Régen is ez volt, pl. Én a 80as években kerültem kórházba, ugyanilyen bunkók voltak az orvosok és a nővérek mint most, sőt.
2022. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
A magyarok mindig is azok voltak. Ez szerintem 2006 óta hatványozódott, amit mégjobban megfejelt a 2010-es évek változásai. Kérdés, hogy a társadalom akar-e ezen változtatni, mert sok dolog nem a politikán múlik.
2022. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Érdekes kettősséget látok, mert látom a virtuális világban mennyi gyűlölet van az emberekben egymás iránt.


Ellenben látom, hogy a való életben sokkal több a segítőkész, rendes ember, nyilván attól függően hogy állsz hozzájuk.


Én túrázni voltam, bárki segített, én is bárkinek köszöntem vidéken, volt, hogy vadidegeneket vittem el, volt hogy nekem kellett segítség.

2022. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Az valószínűleg nem segít, hogy az egész országunk vezetése a gyűlöletre, gyűlölködésre épít. Nem akarok mélyen politikába folyni, de elég a nagy jelszavakra gondolni, Soros, Gyurcsány, Brüsszel, migránsok.
2022. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es. Milyen igazad van!
2022. szept. 12. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!