Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed az olyanokról...

Mi a véleményed az olyanokról akik soha nem járnak sehova, nem csinálnak semmi programot, munkán kivül mindig otthon ülnek?

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 15:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Rendkívül hasznos emberek. Dolgoznak, adóznak, nem zavarnak másokat, fizetik a CSOK-ot azok részére, akik családot alapítanak, meg ilyesmi.
2022. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Attól függ. Ha azért nem jàrnak el sehova, mert magányosak, nincs kivel, stb. akkor kicsit sajnálom őket.

De akik megtehetnék, és mégse mennek, azok nyilván így érzik jól magukat, és nem is hiányzik nekik, így boldogok, az ő dolguk.

2022. dec. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Én például tanulok, olvasok, festek. Baj, hogy ezeket otthon csinálom négy fal között?
2022. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
19%
Szánom őket, mert voltam én is ilyen és már bánom az elpazarolt éveket.
2022. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

"mindig otthon ülnek"

Honnan tudod mit csinálnak otthon? Egy csomó kreatív dolgot lehet csinálni otthon is, mint ahogy a 3-as is írja.

2022. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem érdekel ki mit csinál amíg nekem ezzel nem okoz gondot
2022. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%
Az, hogy nem csinálunk semmit, nem igaz. Nem ülünk otthon, hanem otthon vagyunk. A többség nem a plafont bámulja.
2022. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Csodálom őket, mert így legalább nem kell olyanokkal találkozniuk, mint a 4-es válaszoló.
2022. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
98%
Kb olyanok, mint én. Én magamtól nem igazán szervezek programot magamnak házon kívül, viszont ha valaki kérdezi, hogy megyek-e xy helyre, akkor simán igent mondok. De amúgy ilyen kis szobanövény jellegű vagyok. XD
2022. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

Cél nélkül nem szeretek kimozdulni.

Én azért vagyok itthon sokat, mert akkor így nem költök pénzt. Ha elmegyek mondjuk autóval valahova (nagyobb bevásárlást csinálni vagy ilyesmi) már a benzinem is fogy plusz a boltban is hagyok pénzt.

Ha találkozunk egy barátnőmmel akkor óhatatlanul veszünk egy üdítőt, rendelünk kaját vagy beülünk valahova enni. Ha csak ásványvizet is veszek már elköltöttem 200-300 Ft-ot. Vagy pont akkor fogy el a zsepim, akkor hagyom el az ajakbalzsamom.

Itthon minden van.

Itthon is rengeteg dolgot tudok csinálni. Olvasok, tanulok, játszok, takarítok, főzök, színezek, tanfolyamot csinálok, programokat tanulok.

2022. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!