Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Főleg a csajok/nők véleményére...

NagyTibirka kérdése:

Főleg a csajok/nők véleményére vagyok kiváncsi. Mit gondoltok egy olyan fiúról/férfiról aki kiveszi otthon a részét a főzésben sőt még olykor a takaritásban is?

Figyelt kérdés
2015. dec. 13. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok csaj/nő, de szerintem semmi ördöngösség nincs ebben. Tény, hogy a takarítás nem a férfiak erőssége, de az, hogy egy férfi tudjon főzni, ma már szinte elvárt.

Én főzni-sütni eléggé szeretek fiú létemre, a takarításnál pedig már húzom kicsit a számat, de legtöbbször azt is megcsinálom.

22/F

2015. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a férjemmel mindketten teljes állásban dolgozunk, ezért ez nálunk alap. Soha nem beszéltük ezt meg előre, de úgy alakult, hogy ha valamelyikőnk elkezd házimunkát végezni este vagy hétvégén, akkor a másik is hozzáfog valamihez, hogy gyorsabban haladjunk a dolgokkal és még legyen időnk közös (kellemesebb) programokra. Általában én főzök, mert ebben gyorsabb vagyok, míg a férjem pl. porszívózni szeret jobban nálam, így nincs ezeken veszekedés. Apukám soha semmiben nem segít(ett) anyukámnak, noha anyukám is teljes állásban dolgozott. Bár én ezzel a példával nőttem fel, ennek ellenére sosem tudnám "kiszolgálni" a férjem, és így tudat alatt olyat választottam, aki ezt nem is várja el.
2015. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek mindenki örülne:D a nagytakarítások azok inkább a női munkák, de az szerintem alap hogy mindenki elpakol maga után. Nekem annyi elèg is lenne:D. Főzni meg jó ha tud a fèrfi is. 17l
2015. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes!
2015. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
mindegyik bnőm is analfabéta volt főzés terén, szóval kénytelen voltam megtanulni.
2015. dec. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem erre senki nem fogja azt írni, hogy rossz.
2015. dec. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Azt, hogy ez az igazi férfi, nem pedig az, aki elvárva, hogy meccsnézés közben kussoljak és négykézláb vigyem neki oda a sört.

21/L

2015. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretek főzni, szóval nagyon örülnék neki, ha nem nekem kéne :D

A takarítás pedig ketten sokkal gyorsabban megy. Plusz ha együtt élsz valakivel nem csak egy ember érdeke, hogy ne egye meg őket a kosz.

2016. jan. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!