Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak azok lehetnek...

Miért csak azok lehetnek "szépek" akik vékonyak?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja, hogy ez nem igaz... De nekem mégis úgy tűnik, hogy csak azok a menők, a vonzóak, a gyönyörűek, akiknek a dereka vékony... Akiken nincsen felesleg... Vagy csak nagyon minimális. Miért van ez? Miért van ez beleépülve a társadalom ösztönös megítélésébe?

2022. dec. 5. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
A munkahelyemen a telt testalkatú vezetők nyomták el a törekvő, buzgó embereket. Azóta még fogytak is. Tehát a világ nekik kedvezett, amit teremtettek.
2022. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Én vékony vagyok, és mégsem vagyok szép. Remélem ez egy kicsit vigasztal.
2022. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem így van, hiába győzködöd magad, hogy márpedig így van.
2022. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Nincs így. A társadalomba az önbizalomhiány van beépülve. Beled is. Én nem vagyok vékony, 10 kiló tuti van rajtam, de rendben van a belsőm, ami kitükröződik. Szépnek is találom magam. Más meg nem érdekel, milyen. Egy vékony is lehet unszimpatikus, egy husisabb pedig normális.

Pszichológust, belső edzést javaslok.

2022. dec. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

A szépség mindenkinél mást jelent. Azonban az tény, hogy a többségnek a vékony, sportos alkat teszik jobban.

Talán azért is, mert a vékonyság jóval egészségesebb, mint az elhízottság, a ruhák is jobban állnak egy ilyen alkaton, plusz szerintem még idesorolható az igényesség is, hogy valaki szereti magát, és nem hanyagolja el magát azzal, hogy elhízik.

2022. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem egészen így van, inkább úgy mondom, hogy a vékony / normál alkatú lányok jobban odafigyelnek a külsejükre és szebbet ki tudnak hozni magukból. Magamon ezt tapasztalom, én ugyan nem teljesen "plusz kiló mentes" voltam, de normál alkatom volt, akkor én szívesen sminkeltem, csinosan öltözködtem, odafigyeltem a megjelenésemre. Most, ga visszanézek régi képeket, beleszeretek magamba, Úristen milyen jó csaj voltam :D Aztán feljött 20 kiló plusz. Igen, moletten is lehet csinosnak lenni. De nekem azok a ruhák nem tetszenek, amik moletteken állnak jól. Nem is veszek ilyeneket, mert mindig bennem van, hogy úgyis hamarosan visszafogyok (bár az elhatározás most több mint két év után jött csak el, de sikeresen fogyok :) ). Bő pólókat hordok. Nem érdekel a sminkelés, haj. De tudom, hogy amint újra vékony (abb) leszek, előveszem a régi csinos ruháimat, magabiztos leszek és szép :) Addig meg olyan amilyen...
2022. dec. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Jó lenne, ha ezen múlna :D


Egy ronda vékony lány

2022. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez akkora marhaság. A munkahelyemen is van egy nő, van rajta + 10 kg felesleg. Szép, jól öltözik, kedves, vicces és jól oszlik el rajta a súly, jó alakja van. Simán maga mögé utasítja a vékony (nem mellesleg nem túl szép arcú) nőket.


Szóval baromság az egész, csak ti nők hiszitek azt, hogy a férfiaknak karcsú derék meg nagy mell kell, elárulom, hogy az összahatás a fontos (nyilván ne legyen kórosan sovány vagy túlsúlyos), minden másra magasról teszünk.

2022. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez nem egészen ilyen egyszerű. Vékony vagyok, de csúnya. Nekem személy szerint a vékony lányok tetszenek, még ha magamban utálom is (biszex vagyok), de láttam már csúnya vékony lányokat is, és szép ducibbakat is.
2022. dec. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!