Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnének vékonyabbak,...

Hogyan lehetnének vékonyabbak, nőiesebbek az ujjaim?

Figyelt kérdés

Nem vészesek az ujjaim, viszonylag hosszúak, de mindig is vágytam a vékony, hosszú ujjakra. Valamit lehet tenni érte, hogy ne legyenek tömzsik?


Sok gyűrűt hordok, szebb látványt nyújtana.



2017. máj. 6. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

"Valamit lehet tenni érte, hogy ne legyenek tömzsik?"


Nem.

Amikor 60 kiló voltam,vagyok akkor is olyan mint mikor 10 el több vagyok. xD Volt egyszer egy bunkó, pofátlan munkatársam aki meg is jegyezte, hogy túl vastagok az ujjaim (betanulós voltam pénztárba).

2017. máj. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
* Persze az nem zavarta, hogy neki meg foghíjas volt a szája és volt vagy 130 kiló xD
2017. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1-2.

tipikusan a "másban a szálkát, de magában a lécet sem" :(

2017. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmit sem tudsz vele kezdeni.
2017. máj. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt sajna nemtudod befolyásolni ugyan olyan mint a szemek színe ha barna szemmel születtél hiába szeretnél kéket az már nem fog megváltozni...nekem alap járaton vékonyabb ujjaim vannak de szerintem és ez tapasztalat már a kicsit hosszabb műköröm is hosszabbítja, vékonyítja optikailag az ujjakat es ez persze annál látványosabb minnél hosszabb a körmöd persze lehet h hülyeség ez csak egy ötlet sőt ha tényleg vastagok az ujjaid lehet nem fog beválni de egy próbát megér 😅
2017. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!