Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy boltban követne a...

Ha egy boltban követne a személyzet, hogyan reagálnál erre?

Figyelt kérdés
Épp most voltam az Aldi an és észrevettem hogy az egyik ott dolgozó kiszurt engem és folyton követett és állt mellettem próbáltam nem észrevenni de akkor is felhuzott a dolog egy kicsit
2022. dec. 5. 19:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Kezébe nyomnám a vásárolt cuccokat, hogy tegye magát hasznossá, ha már ennyire érdekli, hogy mit veszek!
2022. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném: "Maga most azt hiszi, hogy elloptam valamit?"
2022. dec. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%

Drogériában simán zavarba lehet hozni, ha ennyire közel jön.

Kérdezd meg, hogy "Maga szerint melyik itt a legeslegjobb óvszer???"


:-D

2022. dec. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam kifigyelem mikor van ott az a műszak és kibaszok velűk, zárás előtt félórával bemegyek egy kocsival és tele pakolom mindennel fullig a pénztárnál meg azt játszom el hogy nincs elég fedezett a bankártyámon. Szerintettek jó ötlet?
2022. dec. 14. 19:07
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

14: kicsinyes, gyerekes módszer.... És ezzel miért lesz neked jó???

Kárörvendés az egyetlen dolog, ami boldogságot okoz???


Valami nagyon nincs rendben nálad vállon felül...

2022. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 NTBS ***** válasza:
100%
Sehogy. Én vásárolni járok boltba nem az eladókat figyelgetni.
2022. dec. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lehet csak összetévesztett valamelyik balhéssal és azért követett vagy neked élénk a fantáziád és nem is követett.Másik lehetőség hogy ha különböző nemű mondjuk bejössz nála vagy ma kiadták neki az ukászt hogy nagyon figyeljen mindenkit mert lehet megnőtt a lopások száma.Biztos nem bolti eset miatt tartottak benn napokig mert max.1 éjszaka de az se bolti probléma miatt úgyhogy nem kell ködösíteni.
2022. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Senior Séf ***** válasza:
Menet közben kirámolnám a zsebemből a másfél hektó Wiszkit, a fél rúd Bácskai hurkát, meg a két vekni kenyeret. Aztán fütyörészve, mint akinek semmi gondja a világon, odaballagnék a pénztároshoz, és teremteném, mert tojásbrikett nincs a bótba'.
2022. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Senior Séf ***** válasza:
*leteremteném
2022. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!