Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rátok hogyan hat a délutáni...

Rátok hogyan hat a délutáni alvás?

Figyelt kérdés
Az a megfigyelésem, hogy ez minden embernél egyedi, ezért is kérdezem. Pl anyum minden nap alszik ebéd után. Nekem csak néha jön össze, mikor már nagyon ki vagyok merülve, de utána mindig iszonyatosan érzem magam. Az izmaim fájnak, percenként iszom a vizet, és olyan erőtlen, nyúzott vagyok. Nem tudom, miért. Veletek hogy van ez?

2022. dec. 6. 01:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én régen el nem tudtam képzelni. Anyukám háztartásbeli volt, és ebéd után mindig aludt egyet. Én meg néztem, minek .


Kb 3 éve bejött a home office . Azóta kb at fordultam. Előtte mondjuk esély se volt erre. Mostanában 7 kor kezdek, del-2 között sikerül ebédelni, de utána, muszáj picit szunditanom, hiába iszom kvt is. Mintha muszáj lenne. Nem nagy szundi, fel- egy óra maximum, utóbbi is ritkán, de nagyon kell. Utána persze egy óra, mire magamhoz terek rendesen , nekem is sok víz kell , és fele olyan sem vagyok, mint reggel.


Ja és azóta este 10kor már simán aludnek :D pár éve ezt se tudtam elképzelni .

2022. dec. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha rövid időre szundítok csak el, akkor megvan rá az esély, hogy frissen kelek, de 1 óra alvás után megbánom, hogy ledőltem, olyan leszek, mint a mosott sz.r.
2022. dec. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindennapos, de néha lefekszem egy picit, ha fáradtnak érzem magam és nem kell utána sehova sem mennem, mert akkor nem tudok elaludni. Általában fél óra szokott lenni.
2022. dec. 6. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Hát, roggyant immunrendszerrel igényleg a DU alvást, de ez nagyon nem jó, amióta meg mindenféle immunerősítőt szedek, még éjszaka is alig alszom.

Na ez se jó. :(

Megoldás: fiatalként kellett volna odafigyelnem az egészséges életmódra.

2022. dec. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Számomra nagyon jó hatással van. 30 perc és 1 óra közötti időt szoktam aludni. Kb 13 órától. Ha nem tudok, pl vendégek vannak, fajnak az izmaim. A kezemen s a lábamon. Ez kb 16 óra után jön elő. Kb 2 órán át tart. A 4-esnek igaza lehet. Kemoterápia, 2 kisebb és egy nagy műtétem volt tavaly. Itthon vagyok leszázalékolva. Nen is gondoltam eddig rá , hogy gyenge immunrendszer miatt lehet.
2022. dec. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Még annyit, hogy bérescseppet , supradynt szedem . Előírták. Este 6 órát alszom.
2022. dec. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Számomra ez elképzelhetetlen.


Régebben amikor csináltam ilyet akkor mindig ébredés után annyira szar volt a közérzetem, hogy jobbnak éreztem azt ha nem alszom.


Persze ha nagyon korán kelek és dolgozom akkor előfordulnak a déli kávé után mikroalvások de nem nagyon hagyom magam mély álomba szenderülni.

2022. dec. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Nekem pihentető, imádom.
2022. dec. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy, le sem tudom hunyni a szemem, bármilyen fáradt vagyok
2022. dec. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Rám jól hat, de mondjuk én 2-2,5 órát alszom, amikor szükségem van rá. Mondjuk átlagban olyan 2 hétben egyszer.

Utána mindig kipihent vagyok. A fél- egy órás alvás nekem kevés.

2022. dec. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!