Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csúnya emberek szerintetek a...

Csúnya emberek szerintetek a csúnya emberekkel úgy beszélnek mint a kutyával?

Figyelt kérdés
2022. dec. 6. 10:29
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

9


Igen, valahogy tele a hócipőm ezzel a kötsög társadalommal amiben a jó genetikájúak kisistennek képzelik magukat akik bármit megtehetnek mert a környezetük úgysem fog ellenük szólni, simán belerúghatnak a csúnyákba meg röhöghetnek rajtuk, megalázhatják őket büntetlenül.

Most mond azt, hogy felháborodásom nem jogos.

Elegem van a genetikai apartheidből meg eugenikából.

Emberek vagyunk MIND bhassza meg!!!

2022. dec. 6. 11:22
 12/42 anonim ***** válasza:
93%
Szóval akkor te most simán belerúgsz a szépekbe meg röhögsz rajtuk, megalázod őket büntetlenül.
2022. dec. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

12


Te tudod egyáltalán, hogy miről beszélsz?

Privilegizált emberek. Ki rúg beléjük? Ha megtörténne is rögtön 10 ember ugrana a védelmükre.

2022. dec. 6. 11:28
 14/42 anonim ***** válasza:
95%
Tehát akkor te most egy tőled különböző emberi csoportot szidsz, pusztítanál el? Jól értem? Milyen ember vagy te?
2022. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

14


Ki akar pusztítani? Hogy mersz ilyen pofátlanul ferdíteni? Mindig ezt csináljátok mert megszoktátok, hogy úgyis megússzátok.


Apartheid felszámolása nem egyenlő egyetlen réteg legyilkolásával sem.


Csak elvesztenéd privilégiumaid és annyi lehetőséged és rangod lenni mint nekem, semmivel sem több. Gondolom nincs ínyedre, mert megszoktad, hogy kinyalják mindig neked.

2022. dec. 6. 11:31
 16/42 anonim ***** válasza:
96%
Tehát most te látatlanban bántasz engem, úgy, hogy nem is ismersz, hát milyen ember vagy te... milyen beteg elméjű vagy.
2022. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
96%

Én azt látom, hogy aki a leginkább ítélkezik küllem alapján, az te vagy kérdező.


Én végiggondoltam minden embert akit valaha megismertem az elmúlt 30 évemben és egyetlen emberre tudnám rámondani, hogy az arcszerkezete csúnyának nevezhető. Ő viszont autista, szóval nem az arca miatt tekintendő különcnek, de még ezzel együtt is vannak barátai és párja.


Szóval... én nem nagyon hiszek a csúnya emberek létezésében. Persze ha te az vagy, egy fotóval könnyen bizonyíthatod.


Igénytelen, na abból van eg ypár. Rendszeresen fürdeni, fogat mosni, fogorvoshoz járni, tiszta ruhát venni, hajat és körmöt ápolni viszont a legtöbbünknek megvan a lehetősége. Aki mégsem teszi, azt joggal nevezhetjük igénytelennek.

2022. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

17


“ Én végiggondoltam minden embert akit valaha megismertem az elmúlt 30 évemben és egyetlen emberre tudnám rámondani, hogy az arcszerkezete csúnyának nevezhető.”


Arra esetleg gondoltál, hogy ez azért van így mert egyszerűen nem barátkoztál csúnya emberekkel, indulásból nem voltál kíváncsi rájuk/ cikinek tartottad volna ha velük látnak? Vagy azt mondod, hogy a csúnya emberek létezése csak városi legenda?

2022. dec. 6. 12:02
 19/42 anonim ***** válasza:
91%
Én szép vagyok! És kedves. Na ezt rakd össze :D
2022. dec. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

16


Nem bántani akarlak de gyakran ti magatok sem vagytok tudatában annak azoknak a privilégiumoknak amiket élveztek ezért valahogy meg kell értessem veletek.

2022. dec. 6. 12:04
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!