Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csúnya emberek szerintetek a...

Csúnya emberek szerintetek a csúnya emberekkel úgy beszélnek mint a kutyával?

Figyelt kérdés
2022. dec. 6. 10:29
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Kiszámoltad, hogy 5-15% a csúnya ember? :D Ez kész.
2022. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

29


Így nem is lehet vitát folytatni ha mindenképpen nyerned kell és mindenre ráhuzod, hogy kamu amit írok.

2022. dec. 6. 12:36
 33/42 anonim ***** válasza:

"A belsőmre úgysem kíváncsi senki" - nem, de azér tmegmutattad. És ennyi épp elég belőle. Nem látom a külsődet, mégis taszít a felszínességed, a fortyogó gyűlöleted, ahogy kiforgatod másoks zavait.

Látod, itt az internet, a nagy lehetőség, ami esélyt ad azoknak is, akik küllemre nem annyira előnyösek... és te itt is kudarcot vallasz. Egyértelmű hát, hogy nem a küllemeddel van a gond, hanem belülről rohadsz.

2022. dec. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
32, de te is ezt cisnálod! Vedd már észre magad!:D Ha valaki azt állítja, hogy ez vagy azt nem tartja csúnyának, egyből ráfogod, hogy nem mond igazat!:D
2022. dec. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
91%
Egy előítéletes kis senkiházi, tele komplexusokkal amiket próbál ránk tolni, ránk hárítani, közben fingja nincs róla, hogy mi hogy nézünk ki, elkönyvel minket gyönyörűnek, mert nem veszünk részt a nyomorultkodásában.
2022. dec. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Szánlak, Kérdező.
2022. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

33


“ Látod, itt az internet, a nagy lehetőség, ami esélyt ad azoknak is, akik küllemre nem annyira előnyösek... és te itt is kudarcot vallasz. Egyértelmű hát, hogy nem a küllemeddel van a gond, hanem belülről rohadsz.”


Nem virtuális barátokat keresek, szerintem nem helyettesíti a valósakat. Vagyis régen sokat chateltem amikor a chat még népszerű volt, voltak barátaim onnan, sőt szerelmeim is. Nyilván képet sosem küldtem, de ez is bizonyítja, hogy emberileg rendben vagyok, szerethető.

Nem az emberség hiányát bizonyítja az, hogy észre merem venni, hogy a szépek jobban élnek.

2022. dec. 6. 12:48
 38/42 anonim ***** válasza:
Danny DeVito, Steve Buscemi, Steven Tyler, Marilyn Manson, Ron Perlman, Tilda Swinton, Macaulay Kulkin, El Chapo tényleg a gyönyörűség földi helytartói, ezért élnek/éltek jól :DDDDDDDDDD
2022. dec. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. Én a kérdésre válaszoltam, hogy ezzel te mit kezdesz, az a te dolgod.
2022. dec. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

38


Vannak kivételek. Na és? Szerinted nem azért mert egyes szerepekhez pont az ő külsejük kellett? Ami nem túl hízelgő számukra.

2022. dec. 6. 12:54
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!